Фото

11 знаменитостей, чия зовнішність далека від загальноприйнятих канонів краси

Це 11 відомих представниць світу шоу-бізнесу з досить неординарною зовнішністю. Їх зовнішні дані викликають багато суперечливих думок з приводу того, що таке краса.

1. Ванесса Параді.

Багатьом не дає спокою щілина між зубами французької співачки, актриси і фотомоделі, яка, власне, і стала її родзинкою.

2. Сара Джессіка Паркер.

Заздрісні дівчата, так і чоловіки, які не люблять церемонитися, не упускають можливості порівняти виконавицю ролі Керрі Бредшоу в знаменитому серіалі «Секс у великому місті» з конем.

3. Шарлотта Генсбур.

Дочка відомої актриси і співачки Джейн Біркін і шансоньє Сержа Генсбура доброзичливці, та й не тільки, часто називають «втіленням інтелектуальної краси».

4. Лілі Коул.

Не всім по душі лялькова зовнішність моделі.

5. Хлоє Севіньї.

Ця епатажна дівчина любить шокувати публіку своїми неординарними нарядами, які ще яскравіше підкреслюють її маргінальну зовнішність.

6. Кіра Найтлі.

Варто відзначити, що худоба і маленькі груди не додають кінодіві привабливості, тим не менш актриса вміє недоліки зовнішності перетворювати на власні переваги.

7. Хіларі Суонк.

Ця дівчина не може похвалитися миловидною зовнішністю, зате яка у неї харизма! Не дарма їй часто дають характерні ролі.

8. Тільда Суінтон.

Жінки називають цю аристократку до мозку кісток представницею інопланетної цивілізації, а чоловіки жартують, що не можуть визначити стать цієї неземної істоти.

9. Бьорк.

Ну а тут суцільна екзотика — від зовнішності до манери одягатися!

10. Ліндсі Віксон.

Як і її колега по цеху Лілі Коул, Ліндсі також має лялькову зовнішність, яка одних приваблює, а інших, навпаки, відштовхує.

11. І наостанок справжній делікатес — сама Леді Гага.

Так, можливо, зовнішність цих жінок далека від загальноприйнятих канонів краси, але у них стільки чарівності і харизми, що вистачить з лишком. Дивлячись на них, розумієш, що зовнішність — все-таки не головне.

Джерело

Натхнення: mirfactov.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть