Фото

Плаваючий хмарочос здатний живитися від сонця і очищати океан

Новий унікальний проект представив південнокорейський дизайнер Сун Цзінь Чо на архітектурному конкурсі eVolo Skyscraper – 2014. Новий проект здатний не тільки генерувати електрику, використовую морську воду і сонячне світло, але і очищати навколишні води від пластикових відходів.

Seawer_01_resized

Дрейфуючий хмарочос під назвою Seawer складається з величезного дренажного отвору 550 метрів в діаметрі і 300 метрів у глибину, а також п’яти шарів фільтрів з китового вуса, які відокремлюють пластикові частинки з морської води. Ці частинки потім відправляються на бортову переробну установку, а очищена морська вода відстоюється у великому резервуарі в нижній частині структури перед її скиданням назад в океан.

Seawer_02_resized

Передбачається, що хмарочос буде плавати в центрі Великого тихоокеанського сміттєвого острова – найбільшого скупчення пластикових відходів у Світовому океані. Збираючи сміття і живлячись енергією, отриманої від поновлюваних джерел, структура буде повільно рухатися від однієї забрудненої території до іншої, поступово очищаючи океанську екосистему.

Seawer_03_resized


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button