Фото

Відображення Сонця сфотографували з борту МКС

Астронавт на МКС сфокусував об’єктивом камери віддзеркалення Сонця, приблизно в 1700 кілометрів на північний схід від положення космічного корабля над Массачусетсом. На цій фотографії можна побачити горизонт і берегову лінію канадських провінцій Квебек, Ньюфаундленд і Лабрадор.

Можливість зробити цей знімок була насправді рідкісною. Відображення Сонця рухалося через протоку, що розділяє острів Ньюфаундленд і материковий Лабрадор, при цьому виглянувши з двох хмарних гряд. Хмари настільки поширені в цій частині світу, що зображення цього регіону рідко виходить зробити з МКС.

З висоти польоту МКС астронавти бачили ранній схід сонця, який стався о 4:41 ранку над затокою Гус-Бей. Однак для тих, хто знаходиться на Землі в Массачусетсі, прямо під МКС, сонце зійде тільки в 5:20 ранку.

Три конденсаційних сліди від літаків можна побачити на лівій половині зображення, а інший видно на правій. Всі вони орієнтовані за найкоротшим маршрутом у Європу (через Східну Канаду), який є одним з найпопулярніших авіамаршрутів між Північною Америкою і Європою.

Кнопка «Наверх»
Закрыть