Фото

«Побачення» Юпітера і Венери в фотографіях — найкращі знімки

Опубліковані кращі знімки «побачення» Юпітера і Венери в ранковому небі.


13 листопада, рано вранці Венера і Юпітер вирівнялися над горизонтом, потопаючи в досвітніх променях. Свідками рідкісного явища стали ті, хто не полінувалися прокинутися раніше, та змогли самі вдосталь насолодитися рідкісною астрономічною подією і не забули і про інших, зробивши приголомшливі знімки і поділившись ними пізніше в Мережі.


Вранці 13 листопада Twitter буквально вибухнув від численних постів користувачів з чарівними знімками планет і з захопленими описами події. «Спостереження за зближенням Венери і Юпітера цього ранку мене дуже зворушило,» — написала одна з дівчат. А інший користувач описав побачене ним як «чаклунство».


Венера і Юпітер обертається навколо Сонця на відстані близько 670 мільйонів кілометрів один від одного, проте сьогодні їх шляхи перетнулися таким чином, що обидві планети змогли вміститися у полі зору телескопа. Видовище воістину вражаюче, але тим, хто сьогодні проспав, не варто впадати у відчай, бо сьогодні на світанку «побачення» повториться, правда, «закохані» вже не зійдуться настільки близько.

Кнопка «Наверх»