Фото

Хмарочос всередині гігантської секвої (фото)

Південнокорейські архітектори розробили незвичайний концептуальний дизайн, згідно з яким всередині порожнього стовбура секвої можна буде розмістити цілий хмарочос.


Проект під назвою «Посвята: Пам’ятник гіганту» насправді не збирається експлуатувати один з найбільш незвичайних видів дерев на Землі. Це скоріше уявний експеримент, який був розроблений в рамках конкурсу eVolo 2017 на дизайн найбільш футуристичного хмарочоса. Цей дизайн отримав почесне згадування і створений скоріше не для того, щоб будувати хмарочоси, але щоб нагадати людям, наскільки великі ці дерева, ну і уявити собі способи взаємодіяти з природою, а не нищити її.

«Архітектура спокійно заповнює місце всередині спорожнілих стовбурів, — кажуть творці, не порушуючи пейзаж, вже створений гігантами. А потім будівля стає штучним органом, який заміщує згнилі частини дерева».

Всередині дерев структурне ядро буде проходити через центр, а додаткова клітка у вигляді сітки сформує зовнішній шар під корою, яка у секвої може бути товще 60 см. В дереві кілька платформ для освітніх цілей, лабораторій, виставок та оглядових майданчиків.


Такі споруди запобіжать обваленню гнилого стовбура, і ніяких житлових постійних приміщень всередині такого хмарочоса не передбачено навіть теоретично.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button