Інтернет

Податок на Інтернет: реалії сучасної Угорщини

Жителі Угорщини, можливо, незабаром, будуть платити податок на Інтернет. Уряд цієї країни хоче почати стягувати збір за кожен гігабайт скачанной інформації.

У минулу середу міністр економіки Угорщини Міхай Варга повідомив ЗМІ, що планується введення податку, в розмірі 150 форинтів (62 американських цента), за кожен гігабайт скачаної інформації з мережі Інтернет.

foto_cikavosti_25.10.2014-03_resized

Нелі Круз, експерт Європейського союзу, зазначає, що такого роду дії зроблять негативний вплив на розвиток цифрової галузі угорської економіки. Вона заявила, що введення податку на Інтернет «не найрозумніша думка». Цей крок стане причиною підвищення ціни на доступ до Всесвітньої павутини для споживачів. Варто відзначити, що Угорщина не досягає навіть середнього показника в Євросоюзі по використанню мережі Інтернет.

Читайте також: Як надшвидкісний інтернет змінить світ у 2025 році

[ads1] Згідно слів держсекретаря Угорщини Петера Бана, цей крок дозволить їм отримати до державного бюджету близько 20 мільйонів форинтів (приблизно, 83 тисячі доларів США). У той же самий час, з’явилася група користувачів, які виступають проти введення податку, буквально за кілька годин після створення групи в соціальній мережі Facebook, до неї приєдналося 6 тисяч користувачів.

Крім цього, один з найбільших в країні операторів зв’язку компанія Magyar Telekom повідомила, що введення податку стане причинного того, що розвиток Інтернету в Угорщині буде паралізовано. Буквально через кілька годин з моменту публікації заяви міністра економіки, ціни на акції цієї компанії впали на 4%.

Прес-служба уряду країни повідомила, що всі побоювання не мають під собою ніякого ґрунту.

Натхнення: positime.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button