Земля

Вчені відкрили мікроорганізм – каталізатор глобального потепління

Колонії ґрунтових мікроорганізмів, що мешкають в вічній мерзлоті, грають роль потужних каталізаторів процесу зміни клімату, такі результати міжнародної команди вчених.

foto_cikavosti_25.10.2014-06_resized

Раніше цього року група дослідників з США, Швеції та Австралії виявила, що окремий, раніше невідомий науці вид мікробів, є домінуючим в вічномерзлих ґрунтах в північній Швеції, які почали танути під впливом температури, що зростає. Вчені припускали, що мікроорганізми відіграють значну роль в глобальному потепління, так як виділяють величезні обсяги метану – парникового газу, які утримує тепло в земній атмосфері.

Читайте також: Глобальне потепління залишить людство без їжі

[ads1] Нове дослідження підтвердило наявні здогадки, довівши, що співвідношення кількості мікроорганізмів, які отримали попередню назву Methanoflorens stordalenmirensis, та інших видів ґрунтових мікробів може допомогти прогнозувати їх сукупний вплив на майбутню зміну клімату. Вільний переклад назви виявленого мікроба – «метаноцвіт з багна Стордален».

«Якщо використовувати в якості аналогії африканську савану, можна сказати, що і леви, і слони виробляють вуглекислий газ, – говорить провідний автор дослідження Скотт Салеска. – Мікроорганізми Methanoflorens – представляють собою мікробний еквівалент слона – організму, який грає вкрай важливу роль в тому, що відбувається в усій екосистемі».

Натхнення: gismeteo.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Один коментар

  1. При чем здесь бактерии, микробы и т.д.? А это что такое – “група дослідників з США, Швеції та Австралії виявила”, кто такие, имена, адреса институтов, чем реально занимаются?
    Тот кто пишет такие статьи вводит в заблуждение людей, вешая лапшу на уши, тем самым уводя взор на реальные причины возможного глобального потепления !!!!!!!!!
    Эта статья очередная пустышка, будьте бдительны ! ! !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button