Авто

З iPhone зроблять пульт управління автомобілем

Бюро з реєстрації патентів США USPTO видало бренду Apple патент на експлуатацію системи «Accessory control with geo-fencing». Даний винахід, який має стаття доповненням до популярного інтерфейсу CarPlay, дозволить управляти дистанційно важливими функціями автомобіля. Технологія базується на смартфоні iPhone.

Геологічними зонами називаються віртуально певні обмежені ділянки місцевості. За допомогою супутника визначається місце розташування автомобіліста по відношенню до його машини (тобто, аналізується певна геозона), в залежності від якого Accessory control пропонується виконати певні дії.

foto_cikavosti_26.10.2014-01_resized

Приміром, на певній відстанні від машини смартфон може самостійно заблокувати двері і включити сигналізацію або навпаки. Або, наприклад, при наближенні до авто ззаду, автоматично відкриються дверцята багажнику.

Читайте також: Top 5 можливостей смартфонів майбутнього

[ads1] Крім цього, нова система Apple виявиться вкрай корисною і на великих площах і дистанціях. Зокрема, з її допомогою можна буде відшукати авто на великій стоянці, а також запустити заздалегідь мотор і включити кондиціонер, перебуваючи ще в декількох хвилинах ходьби.

В березні 2014-го марка Apple презентувала інтерфейс СarPlay, що забезпечує взаємодію «айфонів» з різним автомобільним обладнанням. Він дозволяє за допомогою голосових команд налаштовувати навігацію і аудіосистему, а також здійснювати дзвінки або складати текстові повідомлення.

Крім цього, СarPlay може прогнозувати, куди автомобіліст має намір відправитися. Прогнози базуються на записах телефонної книги і на відомостях про попередні поїздки.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button