Відео

Подорож на край Всесвіту (відео)

Приголомшливий науково-фантастичний фільм допомагає розкрити загадки Всесвіту в дуже цікавій і захоплюючій формі — запропонувати самому побувати в нескінченних просторах космосу, піти за багато світлових років від нашого будинку. Більшість людей навіть не намагаються представити межі нашого світу, а ті, хто наважуються, схиляються перед величчю всесвіту, відкриваючи нові горизонти людських можливостей.

Фільм являє собою цілісну віртуальну подорож далеко за межі звичного для більшості людей світу. Протягом дев’яноста хвилин світ, який ми знаємо, стане лише крихітною точкою на нескінченному зоряному небосхилі. Враження все це залишає дуже сильні. Оповідь майже повністю представлена у вигляді комп’ютерних моделей, але ще не виконаних на сучасному рівні, що забезпечують ефект присутності.

Звичайно, вся інформація підкріплена дійсними фактами про Всесвіт, які пропонують багато нового. Найважливіше тут — це ефект присутності, нехай і тільки в уяві. Тут такі подорожі на мільйони кілометрів або на світлові роки здаються настільки простими — ось ми разом з оповідачів летимо над поверхнею Марса, а через деякий час вже долаємо галактичний простір. Насправді, фільм збуджує в голові стільки думок, припущень, теорій, що хочеться поглибити свої пізнання в цій тематиці відразу під час перегляду. Ця неймовірна історія дарує надію знайти життя в інших світах, одночасно переконуючи трепет.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button