Всесвіт

Подивіться на проект гігантської обертової бази на Місяці (фото+ відео)

Структура буде сформована таким чином, щоб імітувати земні умови, використовуючи відцентрову силу для відтворення гравітації.

Представники Кіотського університету і корпорації Kajima (однієї з найстаріших і найбільших будівельних компаній Японії) оголосили про співпрацю. Разом вони вивчать концепцію обертової місячної бази: наскільки реально її побудувати і як вона допоможе колонізаторам Марса.

Професор Йосуке Ямасікі з Кіотського університету і Такуя Оно – глава відділу архітектурного проектування в кансайській філії Kajima Construction – поділилися відео, на якому демонструється проект «об’єкта штучної гравітації» для життя на Місяці і Марсі.

Структура буде сформована таким чином, щоб імітувати земні умови, використовуючи відцентрову силу для відтворення гравітації. Обертова конструкція буде здійснювати повний оборот кожні 20 секунд.

Сама концепція схожа на колонію О’ніла або Острів III, за винятком того, що база стоїть і обертається на боці і звужується до низу (утворюючи форму воронки).  “Воронка” підтримується великою гратчастою конструкцією, яка розширюється біля основи, щоб розподілити вагу об’єкта по більшій площі поверхні. Навколо базової конструкції є доріжка, на якій зображений швидкісний поїзд, що відповідає за транспортування з воронки на місячну поверхню або між точками всередині.

Вплив мікрогравітації на фізіологію людини добре задокументовано. Завдяки безлічі експериментів вчені встановили, що космонавти страждають від втрати м’язової маси і розрідження кісток. Недавні дослідження також показали, що від проблем кісткової маси дослідники страждають все життя. Також мікрогравітація впливає на роботу серцево-судинної системи, функції органів, зору, експресію генів і ментальне здоров’я.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button