Технології

Подивіться на “реактивний” човен, який опускається під водою і злітає над нею (фото+відео)

Максимальна швидкість версії Jet Shark становить близько 89 км/год. Він вміщує до шести осіб.

Новий човен Jet Shark (англ. реактивна акула), натхненна рухами дельфінів і акул, мчить як по поверхні води, так і під нею. Але пірнає модель Q не глибше кінчика плавника (на фото нижче). Потім човен знову “злітає” над водою.

Фото: Jet Shark

Особливість Jet Shark ще й у тому, що він вміщує до чотирьох дорослих. Всі пасажири знаходяться у водонепроникній кабіні з клімат-контролем і великими панорамними вікнами. Згідно з планами компанії, в наступних версіях будуть вміщатися до шести осіб.

Корпус Jet Shark Q виготовлений в основному зі скловолокна, а вуглецеве волокно використовується для критично важливих частин. Повнофункціональний реактивний прототип оснащений двигуном Kodiak Marine потужністю 420 к.с. Це морська версія двигуна Corvette 6.2 l V8 нового покоління. Потужність двигунів в майбутніх моделях складе 600 к. с. Засновник компанії Jet Shark заявив, що, максимальна швидкість прототипу становить 72 км/год, а комерційна версія буде плисти зі швидкість 89 км/год.

Зараз Jet Shark все ще знаходиться в стадії розробки і зажадає кілька етапів тестування і сертифікації, перш ніж модель випустять на ринок. Однак компанія планує приймати замовлення, починаючи з початку 2024 року. Попередня ціна складе від $250 000 до $300 000.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button