Технології

Чи можна назвати смартфон вбивцею майбутнього?

smartfony-vbyvciВірите, чи ні – та це правда! Хакери зі своїми смартфонами вже здатні управляти медичними гаджетами, від яких залежать життя людей. Нещодавно пройшла дуже цікава презентація в Сіетлі, яку провів дослідник Джек Барнабі (Jack Barnaby). Справа в тому, що у нього дуже цікава робота – він тестер безпеки, тобто він шукає слабкі місця та інші «дірки» в захисті різних гаджетів. Він продемонстрував наочно, як можуть експлуатуватися третіми особами імплантовані медичні девайси.

Барнабі віддалено підключився через свій смартфон до інсулінової капсули-імплантант, і за допомогою хитрих маніпуляцій зробив так, що капсула випустила смертельну для людського організму дозу інсуліну. У минулому році дослідник продемонстрував щось схоже, тільки вже з банкоматом, зламавши його, і змусивши розсилати неправдиві повідомлення людям про переведення великої суми на їх рахунок.

На сьогоднішній день медичні гаджети-імплантанти стають все більш популярні. Поки ще не доступні кожному, але вже цілком реальні. І вони, природно, управляються дистанційно, через ПК, смартфон або планшет. З одного боку – це робить процес лікування набагато простішим, лікарі завжди можуть бачити стан здоров’я. З іншого – все це можна використати в злочинних цілях. Як і продемонстрував Барнабі.

Виробникам медичних гаджетів допоки і в голову не приходило захищати свої пристрої якими-небудь серйозними програмами. Так що може дана презентація змусить їх замислитися про серйозні заходи безпеки імплантантів, щоби не перетворити їх в майбутньому у витонченні та невидимі знаряддя вбивства.

Інформація зі сайту: http://cikavosti.com

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button