Здоров'я

Поганий начальник може підірвати здоров’я

Поганий начальник може підірвати здоров'яБагато хто з нас проводить на роботі більшу частину свого часу, і саме тому всім нам так важливо, щоб колеги і начальник були якщо не друзями, то хоча б не викликали неприязні. І щоб вранці, збираючись на роботу, ми не відчували стан, близький до паніки. Адже погані відносини з колективом і керівник з нестерпним характером можуть не лише зіпсувати настрій, а й серйозно підірвати здоров’я. Згідно з останніми даними американських вчених, хронічний стрес на роботі може призвести до розвитку захворювань серця і цукрового діабету.

Вплив хронічного стресу на організм вчені з Університету Огайо вивчають уже десять років. Зокрема, заступник директора Інституту поведінкової медицини при Університеті Огайо доктор Джон Шерідан розповів, що за регуляцію імунітету і кров’яного тиску відповідає стероїдний гормон кортизол. При хронічному стресі його вивільняється дуже багато. Надлишок цього гормону, якщо він спостерігається в організмі регулярно, може привести до самих різних запалень і хронічних захворювань, підвищеного кров’яного тиску, зниження імунітету і збоїв в роботі щитовидної залози. Коли людина при спілкуванні з начальником відчуває частий, а то і щоденний стрес, її імунітет починає боротьбу з неіснуючою інфекцією, при цьому в організмі розвиваються запальні процеси, і все закінчується появою серйозних проблем зі здоров’ям. Крім того, якщо людина відчуває, що на роботі її не цінують, це призводить до появи або посилення шкідливих звичок. Вона, наприклад, може почати часто курити, що завдає шкоди її здоров’ю.

Сильне нервове напруження виникає як результат емоційних навантажень. У залежності від його інтенсивності змінюється і його вплив на організм: якщо вчасно не розпізнати і не зняти напругу, то вона може перейти в стадію неврозу. Логічним виходом із ситуації, коли атмосфера в офісі стає нестерпною через жахливого боса, є звільнення. Однак, далеко не у всіх є можливість відразу поміняти роботу. Тому автор дослідження Джон Шерідан радить взяти на допомогу антидепресанти, які допоможуть зняти стрес і хвилювання з цього приводу. Ці препарати позбавляють людину від пригніченості, апатії, почуття страху і поганого настрою. Зрозуміло, для підбору лікарських препаратів необхідно звернутися до лікаря.

Натхнення: www.medkrug.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments