Фото

В Японії розробили стоячу капсулу для денного сну в офісі

Японський стартап представив незвичайний пристрій для короткого сну в офісі.

Компанія KOYOJU Plywood представила капсулу для сну «Жирафенап», призначену для офісних працівників. За задумом авторів, такий пристрій не займатиме багато місця, але одночасно дозволить працівникам швидко відновити працездатність і підвищить продуктивність праці.

Дві моделі капсули для сну: Spacia (зліва) і Forest (праворуч). Зображення: giraffenap

Назва капсули натякає на здатність жирафів спати стоячи. Пристрій спроектовано таким чином, щоб підтримувати комфортне положення людини, яка стоїть. Компанія випускає капсули для сну в двох модифікаціях: футуристичної Spacia і дерев’яної Forest. Ширина і глибина обох моделей 1,2 м, висота Spacia 2,57 м, а Forest — 2,53 м.

Ідея полягає в тому, що користувачі можуть насолодитися короткою сієстою в офісі або, наприклад, в кафе. Сон в громадських місцях, мабуть, більш соціально прийнятний в Японії, ніж в більшості інших країн. Конструкція капсули підтримує голову, сідниці, гомілки і підошви ніг, щоб забезпечити приємний короткий сон.

Положення тіла в капсулі для сну. Зображення: giraffenap

Розробники повідомляють, що вони провели дослідження спільно з Університетом Хоккайдо і Тайваньским національним університетом і показали, що у вертикальному положенні людина швидше досягає другої стадії сну і при цьому не провалюється в глибокий сон. В такому режимі користувачі відновлюють працездатність після короткої сієсти до 30 хвилин і відчуває себе бадьорим після пробудження.

Підтримка для голови і верхньої частини корпусу. Зображення: giraffenap

Підтримка для попи і підколінники. Зображення: giraffenap

Подушки і висоту сидіння можна відрегулювати за допомогою панелі управління, щоб вони відповідали різним типам статури. Крім того, всередині будки використовуються різні варіанти освітлення і USB-порти для зарядки портативних пристроїв, таких як телефони і планшети. Встановлено вентилятори і очисники повітря, після використання сидіння протираються. Компанія планує випустити моделі на ринок до кінця 2023 року.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button