Гумор

Поліція затримала камбоджійця, який живцем випив кров у трьох собак

У камбоджійської провінції Кампонгтям в минулу неділю поліція затримала чоловіка, якого застали на гарячому його власні батьки.

Як повідомляє Khmer Times, чоловік убив як мінімум п’ять тварин, у тому числі трьох собак, і випив з них живцем всю кров, розриваючи їх горло.

24-річний фермер Ран Річ проживав зі своїми батьками в комуні Ріп. Близько 5 години вечора в суботу він напився вина з пляшки і за його ж словами в нього після цього ніби щось вселилося. Він відчув у собі надприродну силу і бажання крові.

Батьки Річа були у від’їзді, тому ніхто не заважав чоловікові напасти у дворі будинку на трьох своїх собак, а потім вбити їх, живцем висмоктуючи з тварин всю кров. Після цього він все ще відчував сильну спрагу крові, тому Ран Річ пішов і вбив таким же чином курку, а опісля і кішку.

За словами майора поліції Чуна Бопха, після цього чоловік нарешті наситився і завалився спати, а вранці приїхали його батьки і побачили в будинку жахливе видовище. Все навколо було вимазане кров’ю, а в кімнатах валялися тіла тварин з розірваним горлом.

«Сам він виглядав страшно, як привид, навіть його власні батьки побоялися підійти до нього. Вони побігли в поліцію і близько 10 годин ранку Ран Річ був затриманий».

Полиция задержала камбоджийца, который заживо выпил кровь у трех собак
Крім поліції мати чоловіка звернулася за допомогою до місцевих буддійським ченців, вона просила вигнати з її сина злих духів.

«Ченці сказали, що в тіло її сина вселився злий привид і це він зробив його жорстоким вбивцею і змусив пити кров тварин живцем».

В даний час Ран Річ знаходиться у ченців, де його готують до очищує ритуалів. Жодних звинувачень з боку поліцейських йому пред’явлено не було, так як всі загиблі тварини були власністю його родини.

Нагадаємо, що раніше схожого собачого вампіра затримали в Ємені. У 2016 році сусіди вампіра помітили його за таким заняттям, а коли поліція вломилася в невеликий приватний будинок підозрюваного на околиці міста Ходейда, то застала його прямо за процесом, неохайний чоловік смоктав кров з маленького живого цуценя.

Кнопка «Наверх»
Закрыть