Поради

Поліграфи від компанії «Рубікон»: особливості та переваги техніки

Поліграф, або як його називають у народі детектор брехні, знайшов застосування у багатьох галузях. Пристрій використовують у державних та комерційних структурах для отримання достовірної інформації від людини. Українська компанія Rubicon виготовляє високотехнічне обладнання, розробляє нові методики тестування та навчає персонал компаній користуватися поліграфом. 

Принцип роботи поліграфа

Прийнято вважати, що поліграфом користуються лише правоохоронні органи на допитах підозрюваних. Так, силові структури використовують пристрій в окремих випадках. Проте обладнання має багато можливостей. Поліграф застосовують і приватні компанії. Часто під час співбесід кандидатів на матеріально-відповідальні посади передбачається проходження процедури на детекторі брехні. 

Більшість людей бачили пристрій у кіно, і не зовсім розуміють принцип його роботи. Поліграф належить до багатоцільових приладів, які розроблені для одночасного відстеження показників кров’яного тиску, ритму серцебиття, дихання, біоструму головного мозку та інших біологічних показників. Сучасні пристрої складаються з сенсорного блока (оснащеного датчиками), ноутбука, відеокамери (у деяких моделях). 

Сенсорні блоки перетворюють сигнали організму в цифрові дані. На екрані монітору відображається шкала показників. Сам процес обстеження на поліграфі складається з трьох етапів: співбесіда перед підключенням датчиків, відповіді на запитання, аналіз отриманих результатів. Питання мають бути простими та чіткими, щоб людина могла з впевненістю відповісти «так» чи «ні».

Переваги поліграфічного обладнання компанії «Рубікон»

Компанія «Рубікон» є лідером українського ринку з виготовлення поліграфів, та становить конкуренцію світовим виробникам схожої техніки. Обладнання виготовляється з використанням сучасних комп’ютерних розробок та з застосуванням надійних комплектуючих. Клієнти, які вирішили поліграф купити саме у національного виробника, отримають чимало переваг користування технікою:

  • висока точність роботи обладнання, якість приладів;
  • доступна ціна, оскільки немає накруток від посередників та митних зборів, характерних для іноземних товарів;
  • гарантійне та сервісне обслуговування від виробника;
  • навчання користування поліграфом від фахівців компанії «Рубікон». 

Обладнання відповідає міжнародним стандартам якості. Це оптимальний варіант для встановлення у державних та приватних структурах, адже є можливість заощадити кошти на покупці дорогого устаткування. Виробник вийшов на міжнародний рівень. Поліграфи використовуються у багатьох країнах та отримали позитивні відгуки від користувачів. 

Покупці отримують документи, що підтверджують якість продукції: Сертифікат ДСТУ, Декларацію відповідності, Висновок ДСЕЕ. Чимало приладів виготовлені з використанням авторських розробок інженерів «Рубікона». Замовлення прибувають до покупця за кілька робочих днів. 

Скільки коштує детектор брехні в Україні

Вартість поліграфів від виробника «Рубікон» залежить від типу техніки, проте обладнання значно дешевше, ніж в іноземних аналогів (при збереженні якості продукції). У каталозі магазину вдасться придбати поліграф від 3200 дол США. Професійне обладнання можна використовувати для стаціонарної роботи та застосовувати у польових умовах. 

Обладнання укомплектоване передовим ПЗ “Rubicon-2.1” та сумісне з популярним серед українських фахівців ПЗ “Sheriff”. Зазвичай техніку використовують як детектор брехні, тобто для відслідковування правдивості відповідей досліджуваної людини. Замовити прилад можна на сайті виробника. Варто скористатися безкоштовною консультацією менеджера. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments