Поради

Дім у скандинавському стилі: важливі деталі

Скандинавський стиль в оформленні інтер’єру впізнаваний та оригінальний завдяки своїй простоті і затишку, які допомагають створювати не лише меблі та кольори, а й різноманітні дрібнички та деталі. Наприклад такі, які виготовляє всесвітньо відома марка IKEA і які в Україні можна замовити на сайті https://gazik.ua/catalog/tovary-ikea/.

Ви можете придбати як кухонне начиння і текстиль, так і дрібні меблі у вітальню та навіть дитячу кімнату. Усе це зручно купити онлайн, перейшовши на https://gazik.ua/, а вдома лише насолоджуватися моментом розставляння на свої місця та спостерігати, як оселя перетворюється на затишне і комфортне гніздечко.

Без чого не обійтися

Світлі і пастельні кольори. Чи не головним акцентом, який робить скандинавський стиль таким популярним, є багато світла і простору. Домогтися такого у великій і просторій квартирі легко, а от у тісних кімнатах такий ефект досягається завдяки мінімуму меблів та білим або бежевим кольорам. Тому обирайте меблі світлих тонів, білу або світло-коричневу підлогу і декор у вигляді дзеркал та картин.

Натуральні матеріали. Зробити ваш дім по-скандинавському затишним допоможе натуральна деревина. Столи, крісла і тумби з дерева не лише екологічні, а й стильні і мають завжди актуальний вигляд. Також можуть бути деталі інтер’єру з ротанга, цегли, натуральних тканин.

Декор. Правильно підібраний декор може як підкреслити й об’єднати загальне стильове рішення інтер’єру, так і зіпсувати його. Тому для гармонійного вигляду у скандинавському стилі використовують мінімум декоративних елементів, а ті які є, мають практичне значення: подушки, килим, дзеркала, вази, вазони. І знову ж: не варто забувати про колірну палітру, яка не має бути надто яскравою – фіолетові, помаранчеві, сині, рожеві відтінки майже ніколи не трапляються у скандинавському інтер’єрі, навіть у вигляді елементів декору.

Як не перестаратися

  • Намагаючись зробити дім “як із картинки”, дуже легко перейти певну межу і замість затишної світлої кімнати отримати стерильну лікарняну палату з білими стінами, підлогою та меблями. Тому не забувайте: окрім білого, існують й інші світлі кольори та відтінки, які можна і потрібно використовувати у скандинавському стилі.
  • Також не варто зловживати мінімалізмом і не дозволяти собі меблі чи предмети інтер’єру, яких ви потребуєте. Комп’ютерний стіл чи шафа також чудово можуть вписатися у цей стиль, якщо матимуть відповідний вигляд.
  • Не забувайте про кухню. Вона також має продовжувати, а то й задавати тон усьому дому, тому добирайте і кухонні меблі, і посуд у відповідних кольорах та матеріалах.
  • Хай як вам подобаються вироби найпопулярнішої скандинавської марки IKEA, не варто обставляти всю квартиру лише ними. Експериментуйте, поєднуючи етнічні мотиви, лофт та скандинавський стиль, щоб отримати індивідуальний та оригінальний результат, якого не побачите більше ні в кого.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button