Людина

Попередження: сміх не тільки корисний, але і здатний вбити!

Попередження: сміх не тільки корисний, але і здатний вбити!Вчені з Оксфордського і Бірмінгемського університетів провели дослідження і з’ясували, що сміх не тільки корисний, але і здатний вбити.

Для того, щоб вивчити вплив сміху на організм людини, перевірялися всі дані, зібрані починаючи з 1946 року і до теперішнього часу. У підсумку фахівці дійшли висновку, що сміх не тільки корисний, але і здатний впливати на людину з негативною з боку, викликаючи епілептичні припадки, напади астми, розрив стравоходу і серця.

За словами дослідників, відомий один випадок, коли жінка померла під час сміху. У цій ситуації вираз «лопнути від сміху» не просто словосполучення, оскільки саме це і сталося з серцем нещасною.

Нагадаємо, раніше вчені виявили позитивний вплив щирого сміху на організм людини. У ході експерименту вони відправили клоунів у лікарні для розваги пацієнтів. В результаті, 36 % жінкам, які перенесли ЕКО, вдалося завагітніти саме після відвідування їх палати клоунами, тоді як в іншій групі позитивного результату досягли 20 % дам. Тому, як бачимо, все має бути в міру!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button