Головна / Людина / Психологи пояснили, чому чоловіків і жінок тягне один до одного

Психологи пояснили, чому чоловіків і жінок тягне один до одного

Нові проекти, реалізовані науковими працівниками, дозволили фахівцям встановити причину, за якою чоловіків і жінок тягне один до одного.

2d985acd62e610134086a8bf286cc74e

За словами співробітників клінічного центру Німеччини, в ході здійснення лабораторних досліджень психологам вдалося з’ясувати, чому між людьми виникає відчуття тяжіння. Команда медиків повідомила, що кожна людина хоч раз у житті відчувала неймовірну симпатію по відношенню до іншого індивідуума. Після проведення окремих спостережень лікарі визначили, чому люди цікавляться один одним.

Дослідники стверджують, що це почуття не залежить від соціальних або фізичних факторів. Більш того, жодна людина не може пояснити природу цього психологічного явища. Німецькі фахівці реалізували кілька проектів, після чого учені зробили цікаву заяву. Слід зауважити, що в першому експерименті взяли участь 19 чоловіків і понад 20 жінок.

Психологи довели, що представників сильної і слабкої статі тягне один до одного через наявність між ними емоційного зв’язку. Тобто, коли у людей збігаються інтереси чи захоплення, це сприяє появі симпатії.

Натхнення: healthvesti.com