Людина

Найкращі книги для читання з вашими дітьми

Налийте собі і вашому малюку чашечку теплого чаю, заберіться з ногами на диван, прикрийтеся м’яким пледом і відкрийте дивовижний і яскравий світ пригод! Сідайте зручніше і …

Захоплюючі картинки для найменших

Р. С. Бернер
Осіння Зимова, Весняна і Літня книги

Р. С. Бернер

Серія книг Ротраут Сузани Бернер — це нове слово в казках для малюків. Автор, німецька художниця, на сторінках своїх книг створила маленьке містечко, в якому кипить життя. Особливістю книги є повна відсутність тексту (якщо не вважати написи на вивісках). Так, ви правильно зрозуміли, вся книга, в якій всього 5 розворотів А3- формату, суцільні картинки, але які! Детальні, яскраві, зрозумілі, ціле маленьке містечко, яке живе своїм життям і змінюється в кожне з чотирьох пір року. У кожному сезоні жителі містечка ведуть себе по -різному: у кожного свої справи, маршрути, друзі — це ціле життя багатьох в маленькому містечку на 5 розворотах!

У казковий ліс за ведмежам

А. Мілн
Вінні Пух і всі -всі-всі

А. Мілн

Книгу про ведмежатко Вінні Пуха знає кожен! Ми знайшли не просто книгу, але двері в чарівну країну мрій. Вирушаючи по сторінках твору в Зачарований ліс Алана Мілна, що оживає завдяки малюнкам Бориса Заходера, ви відчуєте все: свист вітру і шум листя у вітряний день, плескіт річки, що протікає під мостом, на якому так люблять грати в тростинки Вінні і Крістофер Робін, запах морозу і білого снігу. Ця книга з душею: після її прочитання назавжди залишається відчуття, що диво поруч. Дивовижні історії, які описані автором, відбуваються десь неподалік: у парку біля будинку, в листі на лісовій стежці, де кожне дерево з секретом, за кожним поворотом розвіяна доброта і дружба.

Боремося зі страхами і вчимося шляхетного лицарства з їжачком

Е. Ракітіна
Серьожик

Е. Ракітіна

Добра казка про маленького їжачка, який жив зі своєю мамою Мажусею в лісі, в маленькому будиночку. І раптом прокинувся якось Серьожик, а мами немає, пропала, і сліду не залишилося. Страшно виходити з дому, але і вдома страшно бути маленькій дитині. Але крок за кроком бореться малюк зі своїми страхами і поганими рисами характеру, глава за главою пізнає світ, який відкриває всі двері, якщо знаєш, що найголовніше в житті. Турбота про інших, доброта, благородство, дружба і відповідальність — все це допомагає стати відважному крихітному їжакові дійти до головної битви за маму, за мир … але не будемо зривати завісу таємниці із закінчення історії.

Відправимося в подорож по річках, лісах і дорогах

К. Грем
Вітер у вербах

К. Грем

Це твір, який розбурхує уяву і занурює в свою, особливу атмосферу. На наших очах зароджується дружба лісових жителів: крота, річкового щура, борсука, жаби та інших. Кожен їх день різко відрізняється від іншого! Один наповнений млістю, тягучою немов мед, другий пригодницьким духом, третій … всіх не перерахуєш, але приголомшливий талант автора захоплює читачів у світ казкових героїв настільки, що починає здаватися, що ви стоїте поруч або йдете за ними. Особливий шарм надає твору опис пейзажів. При прочитанні відчуваються всі нотки навколишнього оточення. Ось-ось і річка плесне свіжою водою через край книги, а теплий вітерець розтріпає волосся, і ви разом з малюком побіжите назустріч новим друзям!

На пошуки пригод з Мумі — тролями

Т. Янссон
Мумі — тролі

Т. Янссон

Напевно, немає такої людини, яка не читала б в дитинстві розповіді про Мумідоле. Не можна точно сказати, чим «чіпляє» ця книга, але в затишному куточку душі потім ще довго зберігаються прочитання історії про сімейство незрозумілих звірків. Добра і турботлива мама, мудрий, благородний тато, відповідальний і доброзичливий Мумі — троль та його різнобічні друзі. Головні герої постійно потрапляють в цікаві історії та ситуації, яким немає числа. Без добрих почуттів, якими повняться сторінки, без правильних відносин, книга лягла б серед численних однотипних пригодницьких історій. Але вона гордо займає своє місце на столі. Її варто почитати з 6-7 ми річною дитиною: він із задоволенням разом з вами зануриться у світ доброї дружби і захоплюючих пригод. Такі ж пригоди будуть цікаві вашій дитині у мультфільмі Барбоскины смотреть новые серии 2014 року ви зможете в онлайн-кінотеатрі.

Хлоп’ячі вилазки з Томом Сойєр

М. Твен
Том Сойєр

М. Твен

Це книга на всі часи! Але не поспішайте починати читати її з малям. Щоб повністю відчути «смак» твору Марка Твена, потрібно … дорости. Твір про пригоди, але особливі. Це розповіді та історії про повсякденні справи хлопця, що живе в маленькому американському містечку, учня молодших класів і великого бешкетника. Кожен його день, завдяки багатій уяві і вигадкам, це ціла пригода! Книга буде цікава ровесникам героя, дітям 9-12 років, які зможуть оцінити тяжкість навчання в погожий день і відчуття свободи в тривалих прогулянках, страх під час нічних вилазок і особливості відносин з друзями-однокласниками. Водночас неслухняний Том і його друг волелюбний Гек дійсно частенько знаходять «пригоди» на свою голову. Розбійники, лиходії, печери … дух завмирає, коли читаєш про хлопців, що знаходяться в міліметрі від небезпеки!

Мандрівка по тілу людини

К. Доннер
Таємниці Анатомії

К. Доннер

Унікальний підручник з анатомії в пригодницькому жанрі, ця знахідка стане перлиною домашньої колекції. Приблизно в 10-12 років дитина оцінить книгу Керол Доннер «Таємниці Анатомії», де пригоди брата і сестри розгортаються в непогожий день в … тілі людини! Зовсім випадково, чарівним чином зменшившись, хлопці потрапляють не кудись, а прямо в людський рот. Звідси починається їх захоплююча подорож по організму в гонитві за втекли котом, у спробах сховатися від сторожів внутрішніх систем тіла — лейкоцитів, врятуватися від макрофагів, ведучи бесіду з клітинами крові і нервів і весь час потрапляючи в безглузді ситуації від порад крапельки Вільняшки, їх ґіда і великого самовдоволеного жартівника. Керол Доннер спеціалізується на популяризації медичної літератури в жанрі пригод: її книга з достовірною науковою інформацією може стати першим кроком школяра в освоєнні предмета «Анатомія» і захоплююче познайомить молодших дітей зі своїм тілом і його фізіологічними процесами!

Кнопка «Наверх»
Закрыть