Різне

Поради британських стоматологів

single bondЕксперти в галузі стоматології пропонують прислухатися до порад, які допоможуть зберегти зуби і ясна здоровими і міцними. Згідно зі статистичними даними, натуральні зуби служать людям все довший час. Проте дослідження показують, що багато як і раніше погано дотримуються гігієну порожнини рота.

Згідно з даними Дослідження стоматологічного здоров’я дорослого населення Великобританії, в 2009 році лише 6% дорослих не мали зубів, у порівнянні з 37 % в 1968 році. Однак також з’ясувалося, що тільки 10 % мають відмінний стан здоров’я порожнини рота, а у 83 % відзначається пародонтит.

Беручи до уваги дані показники, стоматологи з усієї Великобританії пропонують прислухатися до порад, які допоможуть зберегти зуби і ясна здоровими і міцними. Д -р Сьюзен Таннер каже, що зуби можна зберегти до глибокої старості, якщо їх регулярно чистити зубною щіткою і зубною ниткою, і систематично проходити планові огляди. Також вона радить своїм пацієнтам дотримуватися здорового харчування.

Д -р Симон Хурі – стоматолог, який працює в державній клініці і має власну практику у Баті, повідомляє, що у деяких його пацієнтів немає жодної пломби, тому що вони щодня знаходять час, щоб забезпечувати належний догляд за зубами і яснами.

Д -р Вілл Картер з стоматологічної клініки Queensway в Тіссайд радить чистити зуби виключно фторвмістною зубною пастою, а не захоплюватися рекламованими новинками. Відбілюючі зубні пасти можуть бути абразивними і викликати пошкодження поверхні зубів, які вам потім прийдеться латати за допомогою single bond, детальніше читайте http://dentmarket.com.ua/. Крім того, навряд чи вони здатні скільки-небудь значно відбілити зуби. Доктор Джеремі Хілл з Ессекса вважає марною витрату грошей і на зубні пасти, що відновлюють емаль.

Д -р Асіф Чату, ортодонт з Лондона, надає особливого значення очищенню язику, оскільки бактерії, як правило, накопичуються в борозенках, розташованих ближче до кореня язику. Шкребки для недорогі недорогі і широко доступні, і особливо необхідні людям з неприємним запахом з рота.

Д -р Марк Хьюз з Harley Street Dental Studio радить пацієнтам уникати ополіскувачів для порожнини рота, що містять спирт, і рекомендує використовувати фторвмістні засоби гігієни.

За матеріалами Cosmetic Dentistry Guide


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button