Різне

Пожежні технології – важливі і в спокійний час!

foto_cikavosti_03.10.2014-01В момент, коли десь трапляється екстрена ситуація, всі погляди прикуті до техніки, яка допомагає рятувати людей і, звичайно, рятувальникам, на яких сподіваються і чекають! Подивитися і на техніку і на рятувальників можна в Києві, на XIII Міжнародному виставковому форумі «Технології захисту / ПожТех 2014», на якому представлено увазі чимало цікавих і дивовижних автомобілів. А в рамках заходу проходить і 16-я Всеукраїнська науково-практична конференція рятувальників.

Обов’язковий http://fire-union.ru/ рятувальники та усі бажаючі можуть почути на конференції, на семінарах з різних аспектів безпечного функціонування підприємств.

Головна родзинка всього форуму, це, природно, машини. Серед них знаходяться і вражаючі увагу представники «Служби аварійного реагування, зв’язку та інформатизації», катер розмінування, квадроцикл для транспортування рятувального обладнання і кращі машини з пожежних автоцистерн.

Без класики і ретро не обходиться жодна виставка з машинами. І даному випадку можна оглянути дві машини: пожежнt рукавне авто і пожежну автопомпу. Їх легко можна уявити в середині 20 століття.

А все інше «рятувальне воїнство» служить нагадуємо, що за життя побоюватися не варто.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button