Технології

Новий iPhone 6: прогнози та очікування

Компанія Apple любить тішити своїх шанувальників технічними новинками, — гаджети від «яблучної» компанії з’являються на ринку з завидною регулярністю.

Наприклад, остання версія айфона — iPhone 5s була представлена зовсім недавно — у вересні цього року. І ось до випуску готується чергова новинка — смартфон, який буде помітно відрізнятися від попередників. Відмінності будуть не тільки за технічними характеристиками, але і за розміром.

Новий iPhone 6: прогнози та очікування

Про необхідність створити 6- дюймовий девайс розробники замислювалися вже давно. Ще торік вони вже визначилися і з розміром гаджета, і з діагоналлю його дисплея. Питання стояло тільки в затребуваності подібної техніки. Однак минулого літа американський тижневик «Уолл — стріт- джорнел» розмістив інформацію про те, що » яблучні «6» — дюймові смартфони вже тестуються. Пізніше інформацію підтвердили і японські ЗМІ.

За попередніми даними, новий смартфон буде легким, тонким і на рідкість зручним. Матрицею для нового гаджета займеться LG Display.

Основні характеристики нового смартфона:

— 5 дюймовий дисплей (роздільна здатність 1920 на 1080 пікселів) при щільності близько 440 ppi;
— Можливість використовувати смартфон однією рукою;
— Удосконалений сканер для розпізнавання відбитків пальців;
— Поліпшена HD -камера;
— Потужні посилені акумулятори;

Над більшістю переваг розроблюваного гаджета розробники будуть працювати окремо. Зокрема, ідея управління технікою всього однією рукою давно стояла у списку ключових цілей співробітників Еппл. При цьому використовувати можна буде обидві сторони екрану, задіюючи в роботі обидва поля: від рамки до рамки.

Комплектуючі будуть доступні — такої проблеми, як з більш ранніми версіями, виникнути не повинно: якщо ремонт кнопки power iphone 4 перетворювався на проблему, то iPhone 6 можна буде привести в порядок дуже швидко.

Вийде новий девайс тільки наступного року. За попередніми оцінками — на початку літа 2014 року.

Кнопка «Наверх»
Закрыть