Технології

Портативна турбіна заряджає ґаджети на природі

Waterlily Seaformatics – це портативна турбіна, яка виробляє електрику і від води, і від вітру.

Портативная турбина зарядит гаджеты на природе

Агрегат маленький і легкий, важить він близько кілограма і має діаметр 18 см, повідомляє rodovid.me

Досить помістити турбіну в проточну воду, будь то річка, що біжить або просто дзюркотливий струмок, щоб ґаджет почав виробляти енергію. Турбіна працює при швидкості течії води від 1 до 11 км/год, а максимальна потужність досягається в тому випадку, якщо швидкість течії буде становити приблизно 7 км/год. Турбіна має спеціальний кабель, який захищений від води тому, що ви можете залишатися на березі і використовувати отриману енергію у той час, коли агрегат знаходиться у водному потоці.

Якщо поблизу немає джерела води, Waterlily також діє як вітряна турбіна, здатна виробляти електрику при мінімальних швидкостях вітру 3 м/с і досягаючи пікової потужності при швидкості вітру близько 12,5 м/с. Також турбіна буде працювати при швидкості вітру до 16 м/с.

Компанія виробник — Seaformatics – зараз активно працює над додаванням рукоятки в пристрій. Мова йде про пристосування, яке дозволить туристові крутити турбіну на манер динамо-машинки в тому випадку, якщо інших джерел енергії знайти не вдалося. Компанія також створює велосипедне кріплення і трос для буксирування Waterlily – з їх допомогою турист зможе виробляти енергію під час їзди на своєму велосипеді або ж під час занять веслуванням або переміщенні по річках на байдарках або інших човнах. У такому разі можна буде зарядити внутрішню батарею Waterlily, а вже потім використовувати енергію на свій розсуд.

Турбіна Waterlily надійде у вільний продаж в серпні за ціною $99, але після старту продажів ціна ґаджета зросте до $149. Ви можете попередньо замовити пристрій на веб-сайті компанії Seaformatics.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button