Поради

Poskit – унікальна програма для ведення бізнесу

Універсальний сервіс Poskit дозволяє вести торгівлю, облік товарів у зручний спосіб. Цей продукт є цікавим для підприємців малого й середнього бізнесу. Він сприяє виведенню на новий рівень торгових мереж і дрібних магазинів, де реалізуються будь-які групи товарів, сфери послуг: кафе, ресторанів, служб доставки тощо. Ці точки можуть бути як стаціонарними, так і працювати через інтернет.

У програмі поєднані:

 • зручне робоче місце продавця-касира;
 • банківський еквайринг для можливості проводити безготівкові платежі;
 • реєстратори розрахункових операцій;
 • функціонал, що дозволяє запускати акції;
 • повноцінна програма обліку товарів, послуг.

За мінімальної кількості кнопок, можливості обійтися без зайвих рухів, тут є усе, що сприяє максимально зручному веденню бізнеса та оперативному його контролю. Усе доступно, зрозуміло на рівні інтуїції, до того ж мобільно.

програма для оптової та роздрібної торгівлі

Які можливості програма надає для торгівлі

Продаж товарів – це цілий процес, у якому все повинно бути під щільним контролем. До того ж, діяльність кожної торгової точки має свої нюанси. Тому програма для оптової та роздрібної торгівлі передбачає можливість використання індивідуальних налаштувань.

У ній можна:

 • замовити товар у постачальника, продати його покупцеві, оформити, за потреби, повернення;
 • реалізовувати товар в кредит або розстрочку;
 • мотивувати продавців, нараховуючи їм відсотки від продажу товарів;
 • проводити зручний для покупців розрахунок готівкою або безготівковим способом;
 • налаштовувати шаблони і друкувати чеки, накладні, виписувати рахунки.

І це – тільки частина можливостей, які надає програма для автоматизації торгівлі.

Що отримує бізнес

Використання системи приводить до:

 • Оптимізації роботи працівників

Залежно від посади і компетенції, вони можуть відкривати зміну і закривати, реалізовувати продукцію, контролювати рух товарів і залишок коштів у касі. Програма спрощує проведення інвентаризації. Для цього більше не потрібно зачиняти магазин. Усе робиться паралельно з обслуговуванням відвідувачів.

Спрощується й формування касових документів, звітності. Працівникам більше не потрібно виконувати щодня рутинну роботу, повторюючи одні й ті ж дії. Дещо за них робить програма, що зменшує можливість виникнення помилок через людський фактор.

Робота продавців у торговій залі стає прозорою. Адже усе обладнання взаємопоєднане в одну систему. Щоб уникнути будь-яких махінацій, додатково можна розмежувати права продавців і адміністратора магазину.

 • Оптимізація запасів товару

Програма для обліку товарів у роздрібній торгівлі дозволяє аналізувати продажі, щоб зрозуміти їхню динаміку. Таким чином можна сформувати звітність щодо середнього чеку, ТОПу товарів, залишків на складі, малооборотної продукції.

 • Збільшення кількості відвідувачів

Підвищити лояльність клієнтів допомагають знижки, акції, оплата накопиченими на дисконтних картках балами. Крім того, покупцям подобається робити покупки швидко, без довших черг, розплачуючись зручним способом. Усе це підвищую зацікавленість до торгової точки, збільшує потік покупців і, як результат, дозволяє їй конкурувати з великими мережами.

 • Контроль і звітність

Завдяки простій програмі для роздрібної торгівлі від CHM software, управляючий і власник можуть в будь-який момент проконтролювати виручені за день кошти, рух товарів. Так як до комп’ютера під’єднані РРО, грошовий ящик, ваги, вся інформація поступає до єдиної системи. Вона ж допомагає швидко і зручно підготувати документи для відправки до податкової.

Вже у перші місяці використання сервісу Poskit можна побачити, які переваги він надає бізнесу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button