Фото

«Потенційно небезпечний» і загадковий об’єкт на пляжі в Австралії впізнали

Нещодавно на берег Австралії викинуло циліндричний об’єкт розміром з невелику машину. Попереднє розслідування показало, що це — космічне сміття і частина іноземної ракети.

Поліція оточила об’єкт після того, як він його виявили в невеликому австралійському прибережному місті Грін-Хед приблизно в 250 км на північ від міста Перт пізно ввечері в неділю. Австралійське космічне агентство заявило, що воно зв’язується з іншими космічними агентствами для ідентифікації об’єкта, який, мабуть, частково виготовлений з тканого матеріалу. «Об’єкт може бути з частиною іноземної космічної ракети-носія, і ми ведемо зв’язок з колегами по всьому світу, які можуть надати більше інформації», — написали представники агентства в соцмережах.

Інженер Європейського космічного агентства Андреа Бойд заявила: її колеги вважають, що предмет, вимитий з Індійського океану, впав з індійської ракети під час запуску супутника. «Ми впевнені, грунтуючись на формі і розмірі, що це двигун верхньої ступінчастої індійської ракети, який використовується для різних місій», — сказала вона Australian Broadcasting Corp.

Той, хто запустив об’єкт в космос, буде нести відповідальність за його видалення, повідомляє The Associated Press. «Існує Управління Організації Об’єднаних Націй з питань космічного простору, і у них є Договір по космосу, який всі підписали. Згідно з ним, той, хто запускає щось в космос, несе відповідальність за всі об’єкти місії до самого кінця», — сказав Бойд.

Поліція Західної Австралії заявила, що, згідно з хімічним аналізом, об’єкт безпечний. Раніше влада розглядала пристрій як небезпечний і закликали громадськість триматися подалі. Поліція заявила, що пристрій видалять після офіційної ідентифікації його походження.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button