Людина

Поцілунок розповість про характер людини

Група французьких фахівців у рамках проведення експерименту прийшла до висновку, що звичайний поцілунок здатний розповісти багато цікавого про людину. Для участі в дослідженні була запрошена одна тисяча добровольців.

50009857ac5b28d0f67c6d90d35f3f0b

Попередньо всі піддослідні були розділені на пари, які потім були розбиті на три категорії. Учасники першої групи знаходилися в стабільних відносинах. У другій були ті, хто нещодавно почали зустрічатися. А в третю потрапили випробовувані, які раніше не були знайомі.

Всім парам запропонували поцілуватися, а після цього відповісти на питання анкети. Проаналізувавши отримані результати, вчені встановили, що поцілунки розкривають особливості характеру партнера. І у випадку з абсолютно незнайомими людьми це спрацювало набагато краще. Як з’ясувалося, добровольці з третьої групи за підсумками поцілунку отримали найбільш цікаву і обширну інформацію.

Читайте також: 

Фахівці зазначають, що за поцілунком, безумовно, складно з’ясувати рівень освіти й місце роботи. Зате легко можна дізнатися про темперамент і самооцінку партнера, а також наскільки він акуратний і схильний до авантюризму.

Вчені не перестають говорити про користь поцілунку. Він допомагає заспокоїти нервову систему і запобігти стресам. Під час поцілунку в організмі відбуваються різні біохімічні реакції, які знищують гормони стресу, і відбувається вироблення гормонів щастя – ендорфінів.

Натхнення: www.megamedportal.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button