Людина

Вчені: Понад 47% друзів таємно недолюблюють один одного

Міжнародна група вчених провела дослідження щодо дружби, в результаті якого з’ясувалося, що половина людей сильно помиляються в оцінці друзів. Стаття опублікована в журналі Science Daily.

Міжнародна група вчених з Массачусетського технологічного інституту, США і Тель-Авівського університету, Ізраїль провели дослідження щодо дружби. В ході аналізу даних з’ясувалося, що половина людей, яких називають друзями, ними не є. Наукова праця опублікована в журналі Science Daily.

Для дослідження вчені взяли групу ізраїльських студентів і провели тест у вигляді опитування. Піддослідним потрібно було поставити своїм однокурсникам оцінку від 0 до 5, де 0 означає, що вони з ними не знайомі, а 5 значить, що люди є кращими друзями. Крім цього, добровольці повинні були визначити, яким чином до них відносяться інші. 95% студентів відповіли, що впевнені в подібному відношенні інших до себе, як і самі випробувані. Зіставивши дані, вчені побачили, що лише в 47% випадків дружні відносини мають двосторонній зв’язок. Доктор Ерез Шмуелі зазначив, що багато людей помиляються в дружбі з іншими, і це дуже згубно позначається на оцінці ступеня впливу людей на інших.

У науковій праці також сказано, що для того, щоб досягти висот в якій-небудь області, потрібно вміти працювати спільно зі своїми друзями, так як дружба є більш сильною мотивацією, ніж гроші.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button