Головна / Фото / «Швейцарський» браслет на всі випадки життя (фото)

«Швейцарський» браслет на всі випадки життя (фото)

Універсальний браслет з інструментами.
Зовсім недавно на ринок вийшов новий універсальний інструмент із значним набором ключів і викруток, який при цьому можна носить у себе на зап’ясті. Виглядає мультитул, як браслет для годинника.

Для будь-якого стилю.
Однією з найбільш важливих якостей будь-якого інструменту після надійності вважається, мабуть, універсальність. Важко заперечити той факт, що мати в одному інструменті відразу кілька – дуже зручно. Такого роду пристрою сьогодні далеко не сенсація для ринку інструментів, який буквально завалений всілякими «мультитулами». Проте ентузіасти-винахідники все ж знайшли чим здивувати споживача, створивши набір під назвою The Leatherman Tread Bracelet.

У різномантних ситуаціях.
Гайкові ключі і викрутки, мабуть, найбільш важливі представники будь-якого ящика з інструментами. Вони дуже різні, як наслідок їх потрібно дуже багато для того, щоб впоратися з різними завданнями. Такий арсенал ключів і викруток займає досить багато місця, що дуже непрактично. Цю проблему і вирішує браслет Leatherman Tread.

Будь-які викрутки і ключі.
Зовні Leatherman Tread нагадує металевий браслет для годинника, проте в кожній ланці мультитула є насадки для викруток або роз’єми ключів. Користуватися браслетом дуже легко і комфортно. Вибравши потрібну ланку, браслет складається, береться в руку, стаючи рукояткою. Всього в набір входить 29 різних інструментів! Крім ключів і викруток різного «калібру» Leatherman Tread готовий представити також відкривачку для пляшок.

Зроблений браслет-мультитул з нержавіючої сталі і випускається в двох вантах зі світлим і темним забарвленням. Носиться на зап’ясті і підійде під будь-який стиль одягу. Більш того, Leatherman Tread підійде і чоловікам, і жінкам. Виробник настільки впевнений у надійності свого виробу, що дає на нього гарантію 25 років.

Натхнення: www.novate.ru