Фото

З’явилася перша панорама Марса. Вона складається з 142 фото!

Дослідники з НАСА опублікували першу панораму Марса. Вона дозволить вченим детально вивчити поверхню планети.

Всюдихід НАСА Perseverance відправив на Землю детальну 360-градусну панораму околиць поруч з кратером Джезеро. У цій частині планети мільярди років тому знаходилося озеро і дельта річки.

Фотографія складається з 142 окремих знімків, зроблених системою камер Mastcam-Z компанії Perseverance. Кадри зроблені через три дні після того, як всюдихід приземлився на планету.

Дослідники пояснили, що Mastcam-Z – це система з двома камерами з функцією масштабування. Тому пристрій дозволяє камері збільшувати масштаб, фокусуватися і знімати відео високої чіткості. Крім того, камера може знімати панорамні кольорові і тривимірні зображення поверхні планети.

З'явилася перша панорама Марса. Вона складається з 142 фото!

Камери допоможуть вченим оцінити геологічну історію і атмосферні умови кратера Джезеро. У НАСА також хочуть ідентифікувати породи й відкладення, які видно на панорамі. Вони допоможуть визначити породи та відкладення, а також визначити, які породи марсохід повинен зібрати для повернення на Землю в майбутньому.

У НАСА також зазначають, що вони опублікували вже 5600 знімків Марса у високій роздільній здатності. Користувачі можуть проголосувати і вибрати кращі фотографії.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button