Земля

Повітряні поселення Sky Village

Японія завжди готові вчитися. Землетруси, що трусили Японію з 9 по 11 березня 2012 показали, що прибережні низинні райони під загрозою затоплення. Кейхіро Сако (Keiichiro Sako) з Architechts в Токіо розробив план для боротьби з руйнівними цунамі під назвою – “Sky Village” або небесні поселення.ї

План “Sky Village” має на увазі створення штучних островів, які знаходяться вище навколишньої території, в регіоні Тохоку на північному сході Японії, який в 2011 році був сильно зруйнований в результаті землетрусу. Хоча це зараз звучить як фантазія, Сако вірить в реалізацію свого проекту: “Як безпечно жити в низинах? Вибір простий – побудувати штучні висотні будівлі.”

Заподіяна шкода в результаті землетрусу і хвилями цунамі, знищено цілі поселення. Уряд Японії планує переселити постраждалих у внутрішні райони країни. Сако не згоден з політиками, запропонувавши альтернативу, що дозволить залишити людей в їх рідних місцевинах і збереже оригінальний спосіб життя, що в Японії дуже цінується.

Форма острова-поселення – овальна. Принцип простий – вода від цунамі вдаривши в овальну перешкоду, зустріне менший опір і як результат – завдасть меншої шкоди острову. Під час катаклізму ворота на Sky Village закриваються і поселення переходить на автономний режим. Електроенергія поставляється з поновлюваних джерел енергії; існує також резервний літієвий акумулятор. Життєдіяльність людей будуть підтримувати рибалки.

Вартість будівництва одного острова життя оцінюють в трильйони доларів. Невгамовний Сако запропонував переробляти будівельні матеріали, знищені цунамі в минулому році. Також він вважає, що його проект буде корисний не тільки для місцевого населення, але також цікавий туристам.

Натхнення

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button