Земля

Повітряні поселення Sky Village

Японія завжди готові вчитися. Землетруси, що трусили Японію з 9 по 11 березня 2012 показали, що прибережні низинні райони під загрозою затоплення. Кейхіро Сако (Keiichiro Sako) з Architechts в Токіо розробив план для боротьби з руйнівними цунамі під назвою — «Sky Village» або небесні поселення.ї

План «Sky Village» має на увазі створення штучних островів, які знаходяться вище навколишньої території, в регіоні Тохоку на північному сході Японії, який в 2011 році був сильно зруйнований в результаті землетрусу. Хоча це зараз звучить як фантазія, Сако вірить в реалізацію свого проекту: «Як безпечно жити в низинах? Вибір простий — побудувати штучні висотні будівлі.»

Заподіяна шкода в результаті землетрусу і хвилями цунамі, знищено цілі поселення. Уряд Японії планує переселити постраждалих у внутрішні райони країни. Сако не згоден з політиками, запропонувавши альтернативу, що дозволить залишити людей в їх рідних місцевинах і збереже оригінальний спосіб життя, що в Японії дуже цінується.

Форма острова-поселення — овальна. Принцип простий — вода від цунамі вдаривши в овальну перешкоду, зустріне менший опір і як результат — завдасть меншої шкоди острову. Під час катаклізму ворота на Sky Village закриваються і поселення переходить на автономний режим. Електроенергія поставляється з поновлюваних джерел енергії; існує також резервний літієвий акумулятор. Життєдіяльність людей будуть підтримувати рибалки.

Вартість будівництва одного острова життя оцінюють в трильйони доларів. Невгамовний Сако запропонував переробляти будівельні матеріали, знищені цунамі в минулому році. Також він вважає, що його проект буде корисний не тільки для місцевого населення, але також цікавий туристам.

Натхнення

[poll id=»1″]

Кнопка «Наверх»
Закрыть