Різне

Модульний паркет

modulnyy_parketЦей вид підлогового покриття став дуже затребуваним, адже в ньому поєднуються розкіш і краса килимів з практичністю звичного дерев’яного паркету. Збирають його вже з готових модулів, виготовлених в заводських умовах. Дуже ефектно виглядає модульный паркет. Він надиво багатоликий, і при бажанні замовник може підібрати собі виріб на будь-який смак і стиль. Окремий елемент такого покриття являє собою цілий малюнок або частину великої композиції.

Укладання модульного паркету

Це покриття дороге, але його укладання простіше, ніж робота з художнім паркетом. Головне, щоб підлога була максимально рівною. Основу краще попередньо вирівняти за допомогою бетонної стяжки. У разі якщо перепади на ній не дуже великі, то можна застосувати наливну підлогу, що набагато скоротить час на підготовку поверхні для укладання модулів. Стяжку шліфують, грунтують і на ній виконують пароізоляцію. Потім до основи кріплять фанеру, товщина листів якої повинна бути приблизно 12-15 мм.

На підлозі встановлюють центральні осі, натягнувши по них будівельний шнур, щоб можна було правильно скласти малюнок. Спершу бажано модулі виставити насуху, а найкраще потім пронумерувати всі фрагменти композиції, особливо якщо вона являє собою досить складний малюнок. Тільки потім починають укладання, дотримуючись осьових ліній. Елементи модульного паркету часто оснащені пазами або «шип- пазами», тоді використовують при складанні сполучну шпонку. Якщо вони її не мають, то для кріплення модулів використовують якісний клей на поліуретановій основі. У місцях, де наш паркет буде примикати до плитки, мармуру або інших елементів, застосовують корковий компенсатор для закладення щілин. Після закінчення монтажу, поверхню шліфують і наносять на неї захисний лак.

Модульний паркет в інтер’єрі

Дане покриття може чудово підійти для будь-якої кімнати. Зараз існує великий вибір малюнків. Вже нікого не здивує красивий модульний паркет під дуб. Виробничі технології пішли вперед, і зараз стало можливим зробити підлогове покриття будь-якої складності. Зустрічається модульний паркет з різними вставками – каменем, керамікою, металом або зробленими з іншого матеріалу. Хоча оригінальне поєднання таких порід деревини, як ясен, дуб, горіх або червоне дерево також виглядає дуже красиво. Він прекрасно підійде до класичного стилю, бароко, ампіру або іншим. Тепер ви легко можете свою вітальню перетворити на справжній палац часів Людовика XIV.

Дуже часто композиція на підлозі складається з однакових повторюваних модулів. Але іноді, щоб привернути увагу гостей, в загальний малюнок вставляють різні художні елементи. Це можуть бути традиційні розетки, бордюри або інші композиції. Розетка собою представляє малюнок, вписаний у коло. Найкраще її розташувати в центрі кімнати. На паркетній розетці ви можете зобразити герб, рослинний орнамент, тварину або логотип фірми. Бордюром дизайнери позначають кордон функціональних зон. Вони огинають ними колони, обідній або більярдний стіл, укладають їх по периметру приміщення.

За допомогою комп’ютера дизайнер може скласти для замовника проект майбутньої композиції, підібравши найбільш вдалий візерунок для вашого інтер’єру. Такі розрахунки допоможуть точно дізнатися розташування всіх деталей конструкції, що дозволить уникнути помилок при укладанні модульного паркету. Саме з цим чудовим покриттям ви можете у себе вдома створити свій особливий інтер’єр, який більше не зустрінеш в інших квартирах. Добре також те, що крім чудового естетичного вигляду, така підлога дуже міцна і не вимагає якогось складного догляду.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments