Різне

Бамбукові шпалери. Купити будь-яких кольорів і розміру в Бамбукмаркете

Бамбукові шпалери для здоров’я вашої сім’ї

Тенденції сучасних ремонтів все більше схиляються до використання натуральних матеріалів. Що може бути важливіше, ніж здоров’я вашої сім’ї? Екологічно чисті матеріали для внутрішньої обробки стали не просто популярні серед дизайнерів, вони прагнуть до завоювання провідних позицій на будівельному ринку. До їх числа належать шпалери з натурального бамбукового сировини.

1-20-03-2015-600-381

Виготовлення та характеристики шпалер з бамбука

Перед початком ремонту приміщення необхідно визначитися з тим, який стиль ви будете використовувати в обробці. Від цього залежить не тільки вибір меблів, штор і підлогових покриттів, але і вибір декоративної частини – шпалер.

Бамбукові шпалери стануть незамінним компонентом інтер’єру в східному або японському стилі. Якщо ж ви більше дотримуєтеся затишної сільської тематики, бамбукові шпалери в інтер’єрі підкреслять деталі і додадуть приміщенню деякої простої елегантності. Вибрати і придбати бамбукові шпалери в Дніпропетровську ви можете на сайте bambukmarket.com.

Виробництво бамбукових шпалер не надто складний процес. Однак він вимагає особливих умов підтримки температури і вологості. У процесі виготовлення використовується тільки зовнішня частина стебла рослини. Вона найбільш міцна і гарантує довговічність і стійкість до зовнішніх впливів кінцевого продукту. Деякі види бамбукових шпалер виготовляють з внутрішньої частини стебла. Ці шпалери мають більш гладку і однорідну структуру.

Готові стебла рослини висушують при певній вологості і температурі. Це необхідно для того, щоб уникнути розтріскування матеріалу при роботі з ним. Висушені стебла розрізають на однакові смуги, які потім наклеюють на тканину або папір. Так ми отримуємо лист шпалер з бамбука.

Величезна перевага натурального матеріалу в тому, що в процесі виробництва його не беруть під хімічний вплив лаку і фарб. Вони безпечні як для маленьких дітей, так і для дорослих, страждаючих дихальними і алергічними захворюваннями. Антисептична обробка, яку проходять бамбукові стебла після зрізування, не шкідлива для людини і тварин, вона допомагає позбутися від комах і личинок.

Необроблений бамбук зберігає первісний колір і красу натуральної рослини. Забарвлення шпалер бувають різних тонів залежно від сорту бамбука, його віку та місця зростання. В основному це такі кольори, як – білий, коричневий, зелений і жовтий.

Використовують бамбукові шпалери на кухні, у вітальнях, передпокоях і дитячих кімнатах. Вони не бояться вигорання і не вбирають сторонніх запахів. Також потрібно відзначити, що бамбук – прекрасний звуко- і теплоізолятор.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button