Авто

Про торгову марку Cordiant

Лінійка продукції Cordiant

Шини Cordiant випускаються компанією «Сібур» в широкому асортименті. Лінійка продукції, вироблена під даним брендом, орієнтована на власників легкових автомобілів. Інженерами підприємства були розроблені моделі для будь-яких кліматичних умов експлуатації. Це, зокрема:

  • Зимові шини Cordiant. Особливої уваги в цій категорії заслуговують дві моделі – Sno-Max і Polar. Вони створюються на основі інноваційних технологічних рішень. Зокрема, для виготовлення шин Cordiant Sno-Max і Polar використовується новітня гумова суміш, яка дозволяє зберігати всі властивості зимової покришки при критично низьких температурах, аж до – 45 градусів за Цельсієм.
  • Літні http://ek.ua/. Флагманською моделлю даної серії є Cordiant Sport 2. Це високошвидкісна покришка, призначена для потужних, спортивних авто. Крім того, варто відзначити шини Cordiant Comfort, які розроблялися з урахуванням складних дорожніх умов.
  • Шини Cordiant для позашляховиків. Компанія приділяє велику увагу розробці моделей покришок для автомобілів класу SUV. Серед найбільш вдалих моделей даної серії можна відзначити шини Cordiant Off Road і 4Ч4.

У лінійці продукції, що випускається під торговою маркою Cordiant, знайшлося місце і для «комерційних покришок». Це, серед іншого, шини Cordiant Business CS і Business CW.

23-02-15-foto-600x389-1

Технології Cordiant

Серед інновацій, використовуваних компанією при виробництві шин Cordiant, можна відзначити наступні досягнення:

  • Застосування спеціального складу гумової суміші, що включає в себе каучук типу DSSK. Ця обставина дає можливість істотно знизити опір коченню і, як наслідок, домогтися істотної економії палива.
  • На багатьох моделях літніх шин Cordiant використовується асиметричний малюнок протектора, який дозволяє одночасно підвищити керованість на мокрій дорозі і забезпечити хорошу курсову стійкість в стандартних умовах експлуатації.
  • Спортивні моделі шин Cordiant мають прогресивний спрямований дизайн протектора, який суттєво підвищує стійкість автомобіля при русі на високих швидкостях.
  • Інженерами компанії також була запропонована нова конструкція покришки. Значна роль у ній відведена екрануючому шару в каркасі шин Cordiant. За рахунок його застосування і, як наслідок, рівномірного розподілу тиску в зоні контакту, вдалося значно збільшити ресурс автогуми даної марки.

Переваги шин Cordiant

  • Оптимальна по відношенню до технічних параметрів і якості вартість.
  • Широкий модельний ряд шин Cordiant для легкових автомобілів, позашляховиків і комерційного транспорту.
  • Інноваційні технології виробництва покришок, що відкривають широкі можливості для досягнення найвищих технічних характеристик.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button