Інтернет

Представлений портрет української інтернет-аудиторії YouTube

Google представляє результати дослідження поведінки українських користувачів YouTube. Дослідження провела компанія Ipsos MediaCT на замовлення Google.

Як показало дослідження, 76 % українських інтернет-користувачів активно користуються платформою YouTube, причому 77 % з них роблять це мінімум раз на тиждень. Найбільш активними користувачами YouTube є жителі України віком 18-34 (так зване покоління C – Curation, Creation, Connection, Community), також платформа користується великою популярністю серед молоді у віці від 13 до 17 років.

Представлений портрет української інтернет-аудиторії YouTube (1)

Дослідження показало, що YouTube вибирає аудиторія, яка захоплюється творчістю і бажає висловити власні емоції через відео -контент.

Результати дослідження свідчать, що головною метою створення та розповсюдження контенту українцями є спілкування між собою і залучення інших аудиторій: 58 % діляться таким чином своїми інтересами з іншими, 46 % прагнуть отримати відповідь від інших, а 43 % діляться своїми захопленнями з сім’єю або друзями.

Представлений портрет української інтернет-аудиторії YouTube (2)

Найчастіше інтернет- користувачі переглядають YouTube -контент за допомогою комп’ютерів, також популярними пристроями є смартфони і планшети. Всього за допомогою комп’ютерів або планшетів YouTube дивляться 97 % користувачів.

67 % активних користувачів YouTube користуються платформою мінімум раз на тиждень, поступаючись за популярністю лише соціальній мережі VK, якою щонеділі користуються 71 % представників покоління C.

При дослідженні поведінки інтернет -користувачів, які користуються платформою YouTube і дивляться телебачення, було з’ясовано, що 3 з 5 представників покоління C переглядають відео на YouTube під час прайм- тайму телевізійного дня.

Представлений портрет української інтернет-аудиторії YouTube (3)

Також дослідження показало, що перегляд рекламного оголошення на YouTube мотивує інтернет -користувачів на подальшу дію: 53 % респондентів відвідали веб-сайт рекламодавця, щоб отримати більш детальну інформацію, а 30 % респондентів відразу натиснули на відеорекламу. Всього 3 з 4 користувачів виконали ту чи іншу дію після перегляду реклами на YouTube, а четверо з п’яти вважають рекламу на YouTube кращу або рівну ТВ -рекламі.

Дослідження проводилося в період з 28 серпня по 13 вересня 2013 року по методології онлайн- опитування, цільова група – український користувач інтернету старше 13 років, вибірка – 1500 респондентів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button