Фото

Представлений мобільний розумний будинок для родини з чотирьох осіб

Компанія Nestron з Сінгапуру представила прототип мобільного розумного будинку Cube Two. За заявою виробника, в цьому «кубику» може розміститися сім’я з чотирьох осіб.

Cube Two є повноцінною альтернативою стандартному будинку і має вбудований помічник на основі штучного інтелекту. У довжину він трохи більше 8 метрів, а в ширину – близько 3,5. Зовні будинок виглядає як космічний корабель, але всередині є все, що потрібно для комфортного життя.

У Nestron стверджують, що в Cube Two на 15% більше корисної площі, ніж в звичайному будинку. У ньому присутні вітальня, кухня, ванна кімната, спальня і барна стійка. «Кубик» поставляється разом з вбудованими меблями і розумною побутовою технікою, такою як: пральна машина, холодильник, кондиціонер і плита. Все це вже включено у вартість будинку.

На кухні також присутні витяжка і раковина. Ванна кімната обладнана душем і сушкою для рушника. Обідній стіл і диван знаходяться в вітальні, а в спальні є шафа. Відчуття простору створюється завдяки прозорому люку в даху. Будинок також освітлюється світильниками, вбудованими в стелю.

Цей будинок вже можна попередньо замовити за $ 54 тисячі без урахування доставки.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button