Технології

Учений описав «особистість» штучного інтелекту

Вчений Хуей Чіа, який спеціалізується на вивченні робототехніки і технологій машинного навчання, детально описав «особистість» штучного інтелекту, який вже зараз здатний чинити серйозний вплив на більшість сфер діяльності людини. Цю роботу фахівець вів для оцінки ступеня довіри людства до роботів.

Розвиток технологій машинного навчання зробило справжню революцію в IT-сфері. Водночас, багато нових технологічних можливостей викликають у людей страх через нерозуміння більшості процесів. При цьому, стверджує вчені, роботу інтелектуальних систем набагато простіше зрозуміти з опису їх «особистості», якій притаманні в тому числі егоїзм, розважливість і жадібність. Технології глибокого машинного навчання в багатьох сучасних задачах вже зараз перевершують можливості людини. Приміром, сьогодні штучний інтелект активно використовується при діагностуванні онкологічних захворювань. Його потенціал криється у здатності швидко обробляти величезні масиви інформації, виявляти в них закономірності, прогнозувати зміни та інше.

При цьому розробники даної технології дотепер не зуміли наочно пояснити механізми, на підставі яких система приймає ті чи інші рішення. Саме це, впевнений експерт, і лякає більшість людей.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button