Всесвіт

Представник Пентагону і вчений заявили, що інопланетяни вивчають нас за допомогою зондів

Пара експертів з Пентагону і Гарварда висунула ідею, що в Сонячній системі може перебувати інопланетний корабель, який відправляє крихітні зонди для дослідження планет.

Вчений з Гарварда і глава відділу НЛО в Пентагоні підготували чорновий документ, в якому висунули суперечливу ідею. Згідно з їх припущенням, в Сонячній системі може перебувати інопланетний корабель, з якого прибульці відправляють крихітні зонди для вивчення планет. Їх називають «насінням кульбаби» через характерні форми.

Документ підготували Аві Льоб, астроном з Гарвардського університету, і Шон М. Кіркпатрік, директор Пентагонського управління по вирішенню аномалій у всіх областях (AARO). Проект створили в липні 2022 року в Міністерстві оборони для виявлення і вивчення «об’єктів, що становлять інтерес». Це не офіційний документ Пентагону, але його підготували у співпраці з Міністерством оборони. Його не рецензували.

Аві Льоб — фізик-теоретик, відомий своїми дослідженнями міжзоряного об’єкта Оумуамуа. Астрономи вперше виявили сигароподібний об’єкт в 2017 році і подумали, що це комета. Однак витягнута форма, відсутність коми (газової хмари, що огортає комету) і той факт, що Оумуамуа прискорювався далеко від Сонця, викликали питання з приводу «кометної теорії». Замість цього Льоб припустив, що «Оумуамуа був інопланетним космічним кораблем».

За шість місяців до близького зближення Оумуамуа із Землею в планету врізався невеликий міжзоряний метеор шириною близько метра. Цей об’єкт, IM2, не мав відношення до Оумуамуа, але змусив фізика задуматися.

Цей збіг надихнув його «розглянути можливість того, що штучний міжзоряний об’єкт потенційно може бути батьківським кораблем. “Він випускає безліч невеликих зондів під час наближення до Землі. Така операційна конструкція не дуже відрізняється від місій НАСА»,розповів Льоб Live Science в електронному листі. Ці «насіння кульбаби» … відокремилися від головного корабля приливної гравітаційної силою Сонця або здатністю до маневрування», пояснив учений.

У чорновому документі Льоб і Кіркпатрік розглянули непізнані аномальні явища (НАЯ, кращий термін уряду замість НЛО), як інопланетні зонди. Вони вважають, що ці «насіння кульбаб» ймовірно, занадто малі, щоб відбивати досить сонячного світла. Тому їх не виявили оглядові телескопи.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button