Всесвіт

У небезпечній близькості від Землі 5 лютого пролетить гігантський астероїд

На небезпечній відстані від Землі 5 лютого пролетить гігантський астероїд. За інформацією від дослідників NASA, об’єкт буде рухатись на великій швидкості, через що побачити його з поверхні планети без спеціального обладнання буде дуже складно.

Астероїд AJ129 має діаметр приблизно в кілометр. За словами фахівців, швидкість руху об’єкта при проходженні поблизу земної орбіти буде складати понад 140 тисяч кілометрів на годину. В даний час дослідники американського космічного агентства намагаються визначити точну траєкторію польоту небесного тіла і встановити рівень небезпеки для орбітальних приладів.

За словами фахівців, вірогідність падіння великого астероїда на поверхню Землі не перевищує 0,2 %. В даний час об’єкт знаходиться на відстані приблизно в 3,4 мільйона кілометрів від Землі. Незважаючи на те, що небесне тіло має значні розміри, що навіть при попаданні в атмосферу воно згорить ще до того, як добереться до поверхні.

Астероїд був відкритий 16 січня 2002 року фахівцями агентства NEAT на Гаваях. За словами вчених, об’єкт, швидше за все, є частиною більш великого небесного тіла, так як має неправильну форму з численними сколами.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button