Гумор

Прихильники теорії плоскої Землі показали стіну з льоду, яка оперізує Землю (відео)

Прихильники теорії про плоску Землю показали на YouTube оперізуючий її стіну з льоду. Прикордонною зоною планети конспірологи вважають Антарктику.

26 січня користувач відеохостингу YouTube Лорд Джим опублікував, на його думку, доказ того, що людство живе на плоскій Землі. З вертольота на Південному полюсі очевидці зняли довгу крижану стіну Антарктики. Остання є межею планети, а завширшки сягає навіть більших розмірів, ніж у висоту. Пілот літака побоявся летіти далі, щоб відшукати кінець стіни, тому простір по ту сторону залишається загадкою.

Конспірологи вважають, що за межами земного диска людина може зіткнутися з аномальною гравітацією, космосом, або чимось більш таємничим. Товариство плоскої Землі, створене прихильниками теорії, налічує десятки тисяч людей, які не вірять сучасним ученим і тим, хто здійснював кругосвітні подорожі.

На думку конспірологів, Південного полюса, як і Антарктики, немає, а полярні широти просто закінчуються стіною льоду. Скептики під відео Лорда назвали показане ним доказ звичайним айсбергом чи краєм берегової лінії.

Кнопка «Наверх»
Закрыть