Гумор

Боксерські клавіші для тих, хто засидівся в офісі

Винахідники з стартап-компанії Bless створили клавіатуру, в якій замість кнопок використовуються боксерські груші.

Таким чином розробники відразу з двох європейських країн (Франція та Німеччина) продемонстрували своє бачення того, як можна уникнути офісної рутини.

09-11-14-foto-cikavosti550x373-1

Немає жодних сумнівів, що фізична активність людям, замкнутим в чотирьох стінах, просто необхідна. А якщо випадає нагода поєднувати “приємне з корисним”, то чому б не скористатися такою можливістю. Однак як працює “боксерська клавіатура”?

[ads2] Потрібно сказати, що механізм досить простий, але в той же час вельми продуманий. Розробники не просто прибрали клавіатуру і підвісили над столом груші з буквами, підключивши до них дроти. Все набагато глибше. Процес набору на такій клавіатурі враховує особливості людського організму і задіює всі м’язи. Частина груш знаходиться на столі: до них з легкістю можна дотягнутися рукою. Інші підвішені навколо або під стелею: тут вже доведеться встати і трохи потягнутися. Треті взагалі перебувають під столом і на підлозі: на них потрібно наступити, стрибнути або штовхнути їх. Такий ось захоплюючий і різноманітний процес друкування.

Читайте також: Короткозорість стає справжнім лихом офісних працівників

Звичайно, продуктивність роботи може трохи впасти, особливо в тому, що стосується відправки пошти або набору документів. Однак фізична активність працівникам точно забезпечена.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button