Всесвіт

Приватна індійська компанія здійснить експедицію на Місяць

Індійський аерокосмічний стартап Team Indus планує стати першою в Індії приватною компанією, яка здійснить посадку космічного апарату на поверхні Місяця, і провести дослідження за допомогою місяцеходу в січні 2018 року.

4ba40820451949cd536d1986680060f9

Компанія вже уклала контракт на запуск ракети-носія з індійським національним агентством космічних досліджень ІSRO і домовилася про надання триденного вікна для старту, починаючи з 28 грудня 2017 року. Якщо все піде успішно, місяцехід здійснить посадку на супутник Землі 26 січні 2018 року.

Розробники планують доставити на Місяць робота, витративши на політ всього $60 млн, що цілком порівнянно з ціною одного орбітального запуску SpaceX (57 млн доларів), які вважаються одними з найбільш бюджетних в світі. Очікується, що близько $20 млн індійські ентузіасти освоєння космічного простору отримають від зацікавлених в даних майбутнього дослідження університетів і приватних комерційних структур, а решта виділять спонсори.

На самому початку стартап Team Indus представляв невелику команду вчених з п’яти чоловік. За останні п’ять років персонал компанії збільшився до 85 дослідників, частина з яких перейшла на роботу з індійського національного агентства космічних досліджень.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button