Різне

Як вибрати принтер для дому?

foto_cikavosti_28.07.2014-06-05Домашній принтер річ зручна. У разі чого можна роздрукувати документ, не виходячи з квартири. З іншого боку витрачати гроші треба з розумом, та й місця на робочому столі теж стане менше. Тому не поспішайте йти в магазин. Спочатку прочитайте цю статтю, перш ніж вирішити який принтер купити для дому.

Для початку визначимося з типом принтера. Є два основних типи, які підійдуть для домашніх потреб – струменевий і лазерний. Подивимося на їх плюси і мінуси.

Монохромний лазерний принтер

Лазерний принтер друкує так званими “порошковими чорнилом”. Бувають двох типів: кольорові й монохромні. Монохромний принтер краще використовувати для друку простих документів, в яких немає ілюстрацій і складних графіків. Або ілюстрації є, але колір для них не критичний.

Монохромні лазерні принтери

Переваги монохромного принтера:

– відмінно підходить для роздруківки текстових документів;
– висока швидкість друку;
– висока продуктивність: однієї заправки картриджа для лазерного принтера вистачить в середньому на тисячу сторінок;
– низька вартість відбитка;
– низький рівень шуму при роботі.

Недолік такого лазерного принтера очевидний – він не підходить для друку кольорових зображень.

Кольоровий лазерний принтер працює на тих же принципах. Як не важко здогадатися на ньому друкують документи, в яких є інформація, для якої важливий колір.

Переваги кольорового лазерного принтера:

– дозволяє друкувати документи, що містять кольорові зображення, графіки, діаграми;
– висока швидкість друку (порівняно із струменевим принтером);

Недоліки кольорового лазерного принтера:

– висока ціна принтера;
– не надто підходять для друку фотографій.

Струменевий принтер

Струменевий принтер використовує для друку чорнило, які потрапляють на папір через сопла друкувальної головки. Можуть бути як монохромними, так і кольоровими.

Переваги струменевого принтера:

– відмінна якість при друку кольорових зображень;
– на спеціальному папері якість відбитків не поступається фотографіям, роздрукованим в лабораторії;
– відносно низька ціна принтера;
– низька ціна картриджів для струменевого принтера;
– висока швидкість друку;

Недоліки струменевого принтера:

– висока вартість відбитка (відносно лазерного принтера);
– низька продуктивність: чорнила в середньому вистачає на пару сотень сторінок;
– вимагає більш ретельного догляду в порівнянні з лазерним принтером;

Виходячи з плюсів і мінусів, можна порадити наступне. Монохромний лазерний принтер відмінно підійде для друку великої кількості текстових документів без картинок. Такий принтер простий у використанні, не вимагає особливого догляду і завжди готовий до роботи, навіть після тривалої перерви. До того ж заправки тонера в середньому вистачить для друку близько тисячі сторінок.

З іншого боку, якщо ви не плануєте друкувати багато документів, то можна купити і струменевий. В якості друку нічого не втратите, а от грошей заощадите, тому як струменеві принтери дешевші від своїх лазерних побратимів. А ще кращим варіантом буде придбання багатофункціонального пристрою CANON MG2440 на http://www.5ok.com.ua/mfu-struinie/canon-mg2440.html, тим самим ви отримаєте ксерокс, принтер та сканер в одному лиці, ще й при тому відчутно заощадите.

На струйники варто звернути увагу і в тому випадку, якщо ви плануєте друкувати кольорові документи. Кольорові лазерні і коштують дорого, та й розхідники до них теж. При цьому пам’ятайте, що струменевий принтер вимагає більш уважного догляду. Після тривалої перерви чорнило в струменевому принтері можуть засохнути і забити сопла. Тому на струменевому принтері треба щось друкувати як мінімум раз на тиждень. А ще кращим варіантом буде придбання багатофункціонального пристрою CANON MG2440 на “http://www.5ok.com.ua/mfu-struinie/canon-mg2440.html”


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments