Гумор

Терористи – невдахи

foto_cikavosti_10.08.2014-011_resizedЗдавна відомо, що сидіти на пороховій бочці небезпечно для здоров’я, але ці бойовики очевидно вважали, що учасника джихаду сам аллах береже. В початку 2014 року група бойовиків кількістю 21 чоловік пересувалася в вантажівці з вибухівкою і боєприпасами по дорозі до іракського місту Самарра. На вибоїні пустельної дороги сталася детонація одного зі снарядів. Вибухом було знищено вантажівку, вибухівку і всіх бойовиків, порушивши тим самим плани талібів.

Єменські терористи Салман Ель-Таезі та Валід Ашібі запланували підірвати кілька іноземних посольств в своїй рідній країні. Почати вони вирішили з пострілу ракетою по кубинському посольству, для чого відкрили магазин навпроти посольства. Перешкодила статична електрика. Валід пройшовся босоніж по килиму і доторкнувся до ракети, від чого та вибухнула. Обидва терориста-невдахи загинули при вибуху.

Інструктор в таборі з підготовки терористів навчав своїх вихованців, як зробити пояс шахіда. Під час так званого уроку граната випала з його рук. Вибухом гранати вбило і вчителя, і два десятка його учнів.

У квітні 2012 р один з польових командирів талібів Мухаммед Ашан підійшов до посту поліції і, показуючи на плакат про розшук з його фотографією запитав охоронця, де можна отримати нагороду. Бойовик був тут же заарештований охороною. Хоча охоронці не повірили, що хтось міг би бути настільки дурний, біометричне сканування показало, що заарештований ні хто інший, як Мухаммед Ашан.

У Британії група прихильників джихаду вирішила влаштувати теракт під час мітингу прихильників організацій націоналістичного і расистського спрямування. Упакувавши вибухівку в автомобіль, вони поїхали на мітинг. Але от біда – до їхнього приїзду мітинг вже закінчився, а по дорозі додому терористи були зупинені поліцією. Поліцейські виявили вибухівку і дурні терористи були відправлені за грати за звинуваченням у злочині, який вони в дійсності не скоювали.

На Філіппінах два терориста намагалися підірвати Культурний центр імені Томаса Джефферсона в Манілі, але не знали як правильно підключити бомбу. Один з них вирішив скористатися для цього запальничкою. Прогримів вибух. Одного терориста розірвало на шматки, інший отримав поранення, добрався на таксі в лікарню, де і був заарештований.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button