Авто

Дивні моноцикли від Ryno Motors

Два роки тому стало відомо про те, що американський дизайнер та інженер приступив до розробки нового транспортного засобу майбутнього – моноцикл Ryno. Принципові відмінності невеликого моноцикла від інших подібних винаходів полягає не тільки в тому, що в конструкції застосовується електричний двигун. Це дозволяє власникові прогресивної техніки назавжди забути про ціни на паливо для двигунів внутрішнього згоряння і користуватися значно дешевшою електрикою. Крім того, третя генерація цього транспортного засобу стала оснащуватися знімним акумулятором, який дозволяє проводити періодичну зарядку без необхідності пересувати ближче до джерела живлення всю шестідесятікілограммовую конструкцію. Варто відзначити, що і незвичайний підхід, який застосовувався при конструюванні транспортного засобу, робить його по-справжньому унікальним винаходом для обраних цінителів.

ryno-motors-00_resized_resized

Не можна окремо не відзначити, що всі моноциклі Руно в Америці сьогодні створюються повністю вручну. Багато в чому цим визначається його чимала вартість у кілька тисяч доларів. А обмежений тираж останньої серії, всього у п’ятдесят примірників, як би натякає на те, що модель транспортного засобу можна з упевненістю назвати ексклюзивною. А гармонійно доповнене відчуття володіння унікальною річчю ще й надійна ручна збірка американських фахівців, яка забезпечує виняткову якість і якість кожного важливого агрегатного вузла в конструкції моноцикла.

ryno-motors-02_resized

ryno-motors-03

Що стосується технічних характеристик моноцикла ryno нової генерації, то на сьогоднішній день конструкція дозволяє розганятися моноциклі до 40км \ год. Окремо хотілося б відзначити деяку іронію долі в тому, що повного заряду акумулятора вистачає приблизно на сорок кілометрів шляху. Втім, заради справедливості треба зауважити, що моноцикл зовсім не розрахований на стрімкі поїздки або довгу дорогу по автобану. Самі розробники цього дивного транспорту говорять про те, що головне застосування своєму дітищу вони бачать в якості компактного і зручного засобу пересування в обмежених просторах: по периметру якогось великого об’єкта або в межах домашнього присадибного господарства. Природно, що це не передбачає швидкої їзди. У технічному паспорті моделі також наголошується, що Ryno цілком придатний для пересування зі швидкістю ходьби в пішохідних зонах.

[youtube]K3sS9xgFIxY[/youtube]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button