Людина

Продовжити собі життя: 14 порад

Відомий британський онколог Девід Ейгас дає практичні поради про те, як продовжити життя і зберегти молодість.

Британський онколог Девід Ейгас відомий широкій публіці: він уміє говорити дохідливо, простими словами пояснювати результати останніх досліджень у сфері боротьби з раковими захворюваннями. Але, головне, можна витягти з цих досліджень користь, застосовуючи їхні результати у своєму житті. Так, вчений радить нам кілька хвилин на день залишатися абсолютно голими, а також уникати сканерів в аеропорту. “Можливо, варто прислухатися до цих порад “.

zyttia_500

1. Посміхатися. Посмішка покращує настрій. Цей нехитрий жест призводить до викиду ендорфіну і серотоніну – гормонів, що знижують рівень шкідливих стресів.

2. Зберігати правильну поставу. Рухатися правильно – значить уникнути артриту, проблем з кровообігом, головного болю, м’язових болів і утрудненого дихання. Загалом, сприяє кращому функціонуванню організму, допомагаючи запобігти серйозним хворобам.

Читайте також: Регулярний шопінг збільшує тривалість життя

3. Відмовитися від високих підборів. Запальні процеси, пов’язані зі звичкою носити дуже високі підбори, пов’язуються наукою з появою серцево-судинних захворювань, хвороби Альцгеймера, раку, аутоімунних патологій, діабету, прискореного старіння. Іншими словами, краще носити тенісні туфлі.

4. Будити себе чашкою кави. Надмірне вживання кави завдає шкоди, але кава і чай можуть бути союзниками здоров’я, якщо їх пити один раз на день, після пробудження. Останні дослідження доводять, що низькі дози кофеїну позитивно впливають на весь організм і в цьому сенсі допомагають запобігти пухлині.

5. Геть все з одягу – щонайменше на кілька хвилин у день. Встати оголеним перед дзеркалом і оглянути себе з захопленням з усіх боків. Це покращує самооцінку і запобігає появі пухлин. Здивовані? Уважний огляд свого тіла допомагає “діагностувати” можливі зміни на шкірі, тривожні дзвіночки. Це відноситься і до волосся, нігтів, ротової порожнини. Не треба пропускати жодного сантиметра свого тіла, радить доктор.

6. Пити вино. Так само, як і кава, вино в малих дозах може стати панацеєю. Червоне вино (склянка в день) віддаляє загрозу розвитку кардіологічних захворювань та інших патологій.

Читайте також: Спиртне збільшує тривалість життя людей

7. Триматися подалі від сканерів. Вони використовуються для запобігання терактів і проблем, пов’язаних з безпекою, але ще ніхто не довів з наукової точки зору, що сканери, встановлені в аеропортах, безпечні для здоров’я.

8. Дотримуватися режиму харчування. Це нудно, але стандартна програма корисна. Підтримання певного способу життя протягом 365 днів у році знижує стрес. Таким чином, слід їсти приблизно в один і той же час і не пропускати прийоми їжі; позбавляти себе обіду або вечері означає не тільки посилити почуття голоду, але і спровокувати підйом рівня кортизолу – гормону стресу.

9. Робити щеплення від грипу, щоб відчувати себе краще, а також уникати ГРВІ, які можуть призвести до згубних наслідків: ожиріння, інфаркту, інсульту, раку.

10. Робити дітей. Наукові дослідження доводять, що ті, у кого є діти, швидше за все, проживуть довше за тих, у кого їх немає. Тому що діти, внуки, правнуки позитивно впливають на настрій і створюють установку на продовження життя.

11. Приймати одну таблетку аспірину в день. Ейгас пояснює: не варто зловживати ліками. Винятком є ??аспірин. Ацетилсаліцилова кислота не тільки благотворно впливає на серце, але здатна віддалити появу ряду патологій завдяки сильним протизапальним властивостям. Останні дослідження доводять, що аспірин у низьких дозах (75 мг на день) може знизити на 46 % ризик розвитку злоякісних пухлин у легенях, ободової кишки і простаті.

12. Стояти на ногах. Відомо, що сидячий спосіб життя завдає шкоди. Існує прямий зв’язок між часом, який ми проводимо сидячи, і такими хворобами, як ожиріння, діабет, серцево-судинні патології і передчасна смерть. Досить двох годин на день фізичних вправ, щоб компенсувати 22 години, проведених сидячи або лежачи. Більш того, можна просто постояти на ногах, зазначає лікар.

13. Заморожувати фрукти. Замість того щоб їсти фрукти не в сезон, коли вони втратили більшу частину своєї поживної цінності, краще купувати їх у правильний час і заморожувати. Це правило відноситься і до зелені. Або сушіння фркутів збереже цінні вітаміни.

Читайте також: Вчені: скоро тривалість життя збільшиться до 120 років

14. Уникати вітамінів. Останні наукові дослідження вказують на прямий зв’язок між прийомом вітамінних добавок і підвищенням загрози появи таких важких захворювань, як рак. Організм виробляє вільні радикали, завданням яких є знищення “поганих” клітин. Якщо цей механізм переривається, то ми стаємо більш вразливими, говорить Ейгас.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button