Людина

Вчені: Частий перегляд порно провокує бісексуальність

Дослідники відзначають, що частий перегляд порно провокує бісексуальність. Відповідний зв’язок виявили в ході підготовки звіту «відносно цифрової сексуальності».

Фахівцями був проведений аналіз даних 11 000 користувачів, які брали участь у добровільному опитуванні. Майданчиком розглядався вік респондентів, уподобання при виборі порно, політичні і сексуальні погляди, статус відносин, статева приналежність та інші відомості. Портал з’ясовував, хто, що, а також чому дивиться такого роду контент. Обробку відомостей почали лише нещодавно, проте вчені вже виявили ряд закономірностей. Понад 22% користувачів порно-ресурсу заявили про своою бісексуальності. Приблизно 67% вважають, що вони натурали, при цьому на гомосексуалістів і лесбіянок припадає приблизно 4%.

Між тим фахівці з’ясували, що уподобання в сексі пов’язані з частотою перегляду порнофільмів. Серед людей, які переглядають кіно для дорослих раз в тиждень, бісексуалами опинилися близько 13,09 відсотка опитаних. У людей, що дивляться дане відео кілька разів на тиждень, цей показник становить 19,73%. Опитувані, які щодня дивляться порно, підтвердили свою бісексуальність в 23% випадків. У групі, де порнографія проглядається по кілька разів на день, ця цифра піднялася до 27%. З даних результатів можна зробити висновок, що перегляд порно-фільмів може викликати бісексуальність.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button