Поради

Професійний адвокат: хто це та яким повинен бути

Звичайний пересічний українець навряд чи добре знається на законах країни. Тому, коли виникає юридична проблема, вирішити її самостійно дуже складно. Саме для таких ситуацій існують адвокати https://advokat-narodu.com/lawyers/kyiv, послугами яких може скористатись кожен. Але для початку варто краще дізнатись в яких випадках не обійтись без допомоги спеціаліста та яким повинен бути справжній професіонал.

Коли слід звернутись до адвоката?

Адвокати добре знають юридичну справу та володіють усіма законами України. Вони можуть захищати клієнта в суді для розв’язання певної проблеми. Якщо ситуація дійсно складна, наприклад, порушено кримінальну справу, то люди відразу починають шукати професійного адвоката, який точно зможе допомогти у вирішення. Але мало хто розуміє, що до таких спеціалістів можна звертатись й з іншими питаннями. Наприклад:

  • Отримання інформації. Не всі люди добре знають свої права та обов’язки. Багато хто не може вирішити, на перший погляд, просту ситуацію. В такому випадку можна записатись на консультацію адвоката https://advokat-narodu.com/lawyers/kyiv, і він роз’яснить усі незрозумілі моменти та допоможе знайти вихід. Питання можуть стосуватись відносин у сім’ї, нерухомості, права власності і т.д.
  • Документи. Часто для вирішення певних проблем, для отримання послуг чи подання заяви в суд, потрібно спочатку зібрати повний пакет документів. Це дуже поширене питання, з яким звертаються до адвокатів. Вони можуть скласти список усього необхідного, а потім перевірити чи все зроблено відповідно до вимог.
  • Особисті проблеми. Адвокат може допомогти скласти чи перечитати договір, знайти незрозумілі або зайві умови. Не рідко звертаються за послугами таких спеціалістів з питанням розлучення (поділ майна, аліменти і т.д.).

Загалом таких ситуацій може бути безліч, але якщо людина не знає, як вирішити певне юридичне питання, то найкращий варіант записатись на консультацію до адвоката.

В чому різниця між юристом та адвокатом?

Багато хто плутає поняття юриста та адвоката, або ж об’єднує їх в одну професію. Насправді це не так. 

Юристи – це усі люди, які здобули юридичну освіту або тільки почали це робити. Вони розуміються у законах, можуть працювати за фахом, але не завжди мають досвід роботи у цій сфері. Юристів наймають фірми для ведення документації і простих консультацій.

Адвокати – це ті ж люди із юридичною освітою, але додатково вони проходять спеціальну підготовку та повинні отримати ліцензію. Досвід роботи повинен бути не меншим 2-х років. Варто розуміти, що зазвичай один адвокат займається справами з однієї категорії. Наприклад, кримінальними чи господарськими й т.д.

Яким повинен бути професійний адвокат?

Спеціалісти бувають різні. Одні працюють багато років, інші лише нещодавно почали свою діяльність, тому допомога адвоката у Києві може коштувати по різному. Але тут ще й варто розуміти, яким повинен бути справжній професійний адвокат, щоб максимально допомогти клієнту.

  • Освіта та ліцензія. Це те, що повинен мати адвокат обов’язково. Без цих документів він просто не матиме права надавати послуги та захищати людину в суді.
  • Знання. Адвокат повинен добре розумітись в законах, швидко знаходити потрібну інформацію, знати різні приховані моменти та шляхи вирішення.
  • Розуміння ситуації. Адвокат та клієнт повинні легко знайти спільну мову вже на першій консультації. Для досягнення максимального результату, потрібно працювати в команді та довіряти спеціалісту.
  • Бажання допомогти. Головною метою хорошого адвоката повинен бути не заробіток на клієнтах, а бажання швидко допомогти. В такому випадку спеціаліст буде постійно переглядати закони, збирати докази, шукати неординарні рішення.

Якщо адвокат відповідає усім цим критеріям, то він зможе допомогти розв’язувати проблему в користь свого клієнта.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button