Різне

Просторова навігація краща у чоловіків

prostorova-orientaciaУ чоловіків просторова навігація працює краще, ніж у жінок. І подякувати за це потрібно тестостерону, пише The Times of India з посиланням на роботу Джастіна Родеса, професора психології Університету Іллінойсу.

Вже було доведено, що приймання тестостерону допомагає жінкам поліпшити цей показник. Суть в наступному: хороша просторова навігація – результат еволюції. Дана якість дозволяє чоловікам правильно себе вести, збільшуючи кількість нащадків.

Аналіз 35 досліджень, що включали в себе інформацію про охоплення території і просторових здібностях 11 видів живих істот (каракатиць, оленів, мишей, коней, щурів, макак-резус, гризуна туко-туко та інших) і людей, виявив описану закономірність.

Виявилося, у 8 з 11 видів особини чоловічої статі краще справлялися з просторовою орієнтацією, ніж самки. Причому, розмір освоєної території не грав ніякої ролі. На думку Родеса, багато особливостей поведінки та фізичні характеристики з’являються внаслідок збігу різних обставин. Або ж це просто “побічний ефект” змін, який дає особини перевагу з еволюційної точки зору.

Інформація зі сайту: http://cikavosti.com

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button