Головна / Різні цікавинки / Які тури бувають?

Які тури бувають?

turyЗалежно від переваг клієнта, туроператори пропонують різні види турів.

Пляжні країни безсумнівно залишаються популярними. У теплій країні будь-кому знайдеться заняття. Хтось їде за морем, купатися і засмагати, любителі активного відпочинку за дайвінгом і серфінгом. У будь-якій країні є свої визначні пам’ятки і пам’ятники архітектури, а значить у басейну лежати не доведеться. До пляжним країн належать Тайланд, Туреччина, Єгипет, Греція, Кіпр, ОАЕ, Домінікана та ін.

Екскурсійні тури зазвичай розраховані на тих, хто хоче познайомитися з історією, культурою та іншими цінностями конкретної країни, як, наприклад, тур в прагу. Такий відпочинок передбачає багато піших прогулянок. Багато людей поєднують кілька країн і міст за одну поїздку. Якщо пляжний відпочинок ви можете планувати самі, то під час екскурсійного туру без допомоги гіда не обійтися. Він розповість про всі визначні пам’ятки конкретної країни, про традиції та звичаї місцевих жителів, про культуру, про те де можна придбати потрібний вам товар (якщо в плани входить ще й шопінг) і т.д. До екскурсійним країн належать Франція, Італія, Чехія, Греція, Китай, Ізраїль та ін.

Якщо ви хочете з користю відпочити на курорті і поправити здоров’я, підійде оздоровчий тур. Лікувальні тури за кордоном користуються популярністю у наших туристів, так як вони мають високий рівень і сучасні методи лікування. Як правило, до таких процедур відносяться грязелікування, таласотерапія, SPA-процедури. До лікувальних курортів відносяться Чехія, Польща, Словенія, Угорщина, Ізраїль.

Освітні тури існують в основному для школярів і студентів. Як правило, вони поєднують відпочинок і навчання в престижних європейських вузах. Відправитися в такий тур можна в Великобританію, Німеччину, Польщу, Америку, Мальту.

Гірськолижні тури також користуються великою популярністю. Кращі гірськолижні курорти оснащені сучасним обладнанням, припускають наявність великої кількості трас різного рівня складності і комфортні умови проживання. Відправитися в такий тур можна до Франції, Австрії, Італії, Швейцарії, Німеччини, Андорру, Норвегію, Фінляндію.

Дайвінгу надають превагу любителі підводного світу. Дайвінг можна поєднувати з пляжним відпочинком. Зрозуміло, необхідно спеціальне спорядження. Просунуті туристи приїжджають зі своїм устаткуванням, але новачки і просто любителі можуть взяти його на прокат. За підводного красою їдуть в Південно-Східну Азію (Тайланд, Індонезія, Філіппіни), в Карибський басейн (Домініканська Республіка, Куба, Мексика), а також до Австралії, на Мальдівські острови, в Єгипет та ін.

Як бачите, будь-якій країні є що запропонувати. Який би відпочинок ви не вибрали, обов’язково знайдеться куди поїхати. Туроператори пропонують тур на будь-який смак.

 
comments powered by HyperComments